Співак Андрій Князь, який нещодавно заявив про своє повернення на велику сцену, презентував свіжу музичну новинку «Закохався Я», яка є доволі рухливою та водночас дуже романтичною. Музична новинка написана з власної життєвої історії, пережита та перевірена почуттями до коханої людини. Після тривалої паузи зірка плідно працює над новим репертуаром, концертує і записує альбом на студії.

Андрій Князь: «Я повертаюсь у світ великого шоу-бізнесу»

«Вже два роки як я не холостякую, я закоханий і цю пісню пресвятив своїй коханій дівчині.  Вона в мене дуже позитивна, весела, добра і щира, саме такою і вийщла пісня (сміється)! Тема кохання є завжди актуальною, скажу, що рядки у голову прийшли миттєво. Сподіваюсь, що ті, хто кохає, підловлять ритм і будуть  наспівувати цей трек», — сказав співак. Слухаємо!

Додамо, що творча перерва була зумовлена науковою діяльністю артиста, який вже понад 6 років є доцентом Київського націанального університету культури і мистецтв. П’ять років працював над докторською дисертацією, та вже наприкінці квітня успішно захистив її і здобув ступінь доктора мистецтвознавства.

Зупинятись на початому співак не планує, попереду, зізнається, ще більше нових горизонтів та запальних треків.

Новая музыка: Макс Барских, Dzidzio, «максим и алеша»

Рубрики: Звезды Музыка

Оставьте ваш комментарий