30 вересня на телеканалі ТЕТ прем’єра улюбленого українського ситкому «Одного разу під Полтавою»! У яких тільки ситуаціях не побували Юрчик і Яринка за 7 сезонів проекту. Але зараз пару чекає щось зовсім нове вони стануть батьками.

Ірена Карпа, Неля Шовкопляс, Ірина Сопонару написали Конституцію СуперЖінки

Ще в останній серії попереднього сезону Вєруня наворожила Яринці поповнення, тоді ми міркували про ймовірність продовження роду підполтавської сім’ї, але зараз телеканал ТЕТ заявив народження дитини в новому проморолику осіннього сезону.

Що ж зміниться в життях головних героїв?

Можливо, Кум з Юрчиком перестануть брати участь в різних аферах і махінаціях? А можливо, це тільки посилить бажання легкої здобичі, адже на Юрчика плечах тепер додаткова відповідальність. Та й в мережі вже давненько гуляють фотографії Юрчика в образах: Леона, гангстера, супергероя і, як ми думаємо, Пабло Ескобара.

Що спільного у Юрія Ткача та його героя Юрчика?

І глядачам точно буде цікаво подивитися на красиву і бойову Яринку в ролі матері. Чи стане вона суворіше ставитися до чоловіка або всю її увагу в наступному сезоні буде зосереджено на малюкові?

Это слайд-шоу требует JavaScript.

А як Вєрунчик переживе такі зміни, адже часу на плітки у її найкращої подруги тепер не буде. Швидше за все, вони будуть проводити більше часу з дільничним Сашком, і сподіваємося, цього разу у них дійде до весілля.

Дивіться 30 вересня  першу серію нового сезону «Одного разу під Полтавою» о 21:00.

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар