3 вересня відбулася презентація нового альбому гурту NRavitsa Planet — Calendar. Гурт поєднав прем’єру нового альбому зі святкуванням свого п’ятого дня народження. Концерт почався з невеличкого відео з особливими моментами в житті гурту — зйомки кліпів, участь у шоу X-factor, Мамахохотала та відео з фестивалів та концертів, яких у NRavitsa Planet вже більше сотні.

Концерт почався з першого треку «Мир», з якого і починається альбом. Пісня задала настрій для першої частини концерту: нові енергійні треки перемішувались з піснями з минулих альбомів. Прозвучали такі хіти, як  «Мечтай», «В шоке», «Селфи», на які гурт відзняв відеокліпи.

Також на початку концерту NRavitsa Planet зіграли пісню «Картка», в якій згадуються усі історичні діячі, яка зображенні на українських купюрах — від 1 до 500 гривень. Щоправда, пісня записана ще до анонсу 1000-купюри, тому фронтмен гурту Іван Марунич обмежився пояснювальним віршом:
Поки ми альбом записували
Країна стала на рівень вище
Зустрічайте у жовтні
Купюру номіналом 1000

Під час цієї композиції фанатки гурту засипали сцену 200-гривневими купюрами з зображенням Лесі Українки. Чи справжні це були гроші? Цю таємницю соліст забрав з собою у… гримерку.


Коли публіка розкачалася вже знайомими хітами — гурт презентував ліричні треки з нового альбому. NRavitsa Planet зіграли блок з чотирьох пісень — «День ангела», «Свобода», «Трамваи» та «Ему нельзя в неё влюбляться».
Ці треки кардинально відрізняються від всього матеріалу, який був у гурту до цього. Вони сповнені елегійними, по-осінньому сумними мотивами.

Іван Марунич, фронтмен NP поділився враженнями після концерту: «Мені дуже імпонує, що на наше п’ятиріччя до нас прийшли як і близькі друзі, так і люди, які слідкують за нашою творчістю весь шлях. Хоча, як і завжди, бачив в залі багато нових облич. Особливо приємно було чути зі сцени, що люди вже знають тексти нових пісень, які вийшли усього декілька днів тому».

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Після ліричного блоку музиканти гурту пішли на короткий відпочинок, натомість на сцені з’явився спеціальний гість — Олександр Положинський. Вже декілька місяців він разом з Іваном Маруничем публікує щотижня акустичні пісні в проекті «Ол.Ів.’Є». Цей вечір став дебютним публічним виконанням деяких з цих пісень. Зокрема прозвучав трек «Не сподівайтеся позбутися книжок», жартівлива «Ой, та невже?», а також філософська пісня «Маяки», яку хлопці присвятили спільному другу — волонтеру та мандрівнику Степаничу (Юрію Тирі), який прибув на концерт з Голландії.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Після виступу гостя NRavitsa Planet у повному складі зіграли фінальний блок з перевірених хітів. Зал співав пісні «Камалія», «Лопес» та «Небо».
Концерт тривав 2 години і закінчився хоровим співом хіта дня — «3 сентября» Михайла Шуфутинського. Схоже, ця дата ідеально підійшла для презентації альбому під назвою Calendar.

Оставьте ваш комментарий