Українська акторка Катерина Варченко знімається у новій 16-серійній картині «Спадкоємці» виробництва канала «Україна».

Події картини розгортаються навколо святкування ювілею глави «курячої імперії» Миколи Орлова, на яке друг його юності Володимир Сухов приїхав з донькою Сонею. Свято закінчується «сюрпризом» – спробою вбивства іменинника. Тепер йому не тільки треба розібратися, хто ж його «замовив», а й протистояти спробам родичів і друзів відібрати бізнес і все, що в нього є. Водночас, Соні доведеться дізнатися, що насправді ховається за картиною «багатого і красивого» життя Орлових…

Крепостная: Екатерина Варченко рассказала о жизни в борделе XIX века

Режисером серіалу став Дмитро Матов. У фільмі знімаються Наталія Доля, Едуард Флеров, Анастасія Іванова, Катерина Варченко, Влад Нікітюк, Сергій Дзялик, Валентин Томусяк, Сергій Фролов, Світлана Зельбет, Стася Ровинська, Яша Кучеревський, Дмитро Гаврилов, Слава Красовська та багато інших.

«Мені дуже хотілося попрацювати з Дмитром Матовим, подивитися на його методи роботи, – говорить акторка Катерина Варченко. – Подобається команда проекту – працювати дуже комфортно. Я граю Дашу Орлову, мою героїню чекає сильна трансформація. Я дуже задоволена сценарієм, тому що розумію, що в кожного персонажа є своя лінія, і вона абсолютно виправдана. І дуже цікаво спостерігати, як персонажі змінюються внаслідок всього, що з ними відбувається».

«Почему мы ненавидим»: документальный сериал от Спилберга

Оставьте ваш комментарий