Сьогодні свої нові чудові роботи представили наші улюблені українські музиканти. Гурт «Друга Ріка» презентував надзвичайне відео «про життя» — «Сьомий день», де знялась Яніна Соколова; тендітна Лія Лі представила новий осінній трек «Запала»; Vera Kekelia показала lyric video на пронизливий трек «Перлиною».

«Друга Ріка» — «Сьомий день» (Відео)

Український гурт «Друга Ріка» представив зворушливе відео на пісню «Сьомий день» — аж до мурашок. Валерій Харчишин, лідер гурту «Друга Ріка»: «Якщо вірити статистиці, щороку близько 140 тисячам українців діагностують рак. Тому не дивно, що так чи інакше ця хвороба зачіпає майже кожну четверту родину в Україні. На жаль, я знаю, як важно буває людині прийняти такий діагноз, а тим більше знайти у собі сили для подальшої боротьби. Проте у мене є й інші приклади — це моя подруга Яніна Соколова, яка навіть у найтемніші часи не втрачала надії та жаги до життя. Я буду щасливий, якщо наш новий кліп допоможе комусь пережити страшну мить і подарує надію на щастя, попри що б не сталося».

Режисер: Анна Бурячкова. Оператор: Лєна Чеховська. Поширюйте відео з хештегом #ВАРТОЖИТИ

Кузьмі Скрябіну та гурту «Друга Ріка» присвятили пам’ятні зірки

Лія Лі — «Запала» (Аудіо)

Натхненна осінню: Лія Лі випустила сингл «Запала». За словами співачки, пісня «Запала» — про емоції, які відчуває кожен, коли тільки знаходить свою половинку. Вона про закоханість, палку, шалену, до нестями. Про пристрасть, що наповнює тебе, перехоплює подих, затягує у шаленство вчинків й водночас сповнює неймовірною силою.

Лия Ли ради искусства прыгнула с моста

«Я щаслива, що мені вдалося об’єднати навколо себе найкращу команду і створити нову історію. Я отримала величезне задоволення, працюючи над цим треком. Адже «Запала» — пісня легка і надихаюча, вона про те, що іноді в коханні важко підібрати слова, щоб описати свої почуття»,— зізнається Лія Лі.

Слова та музика належать Ігнатченко Андрію і Єрмолаєву Сергію (Iksiy Music). Це вже не перша успішна робота співачки з хлопцями.

Vera Kekelia – «Перлиною» (lyric video)

Українська співачка Vera Kekelia представила нову пісню «Перлиною» на своєму офіційному Youtube-каналі та сторінках у соціальних мережах. Артистка виклала лірик-відео, на якому танцює в епатажній масці з пір’їнами. Стильний аксесуар від студії Лесі Патоки Nagolovy символізує окриленість на натхнення, які дарує справжнє чисте кохання.

VERA KEKELIA готова выйти на новый уровень

Щоб краще донести слухачам суть пісні «Перлиною» та емоції, на відео відсутні зайві деталі, акцент зроблений на виразних очах та чуттєвих рухах артистки.

«Дуже важливо зустріти людину, з якою хочеться бути разом в будь-яких ситуаціях — неважливо, радість це чи смуток. Любов настільки звеличує кожного з нас, окрилює, що ми, немов птахи, не боїмося цього польоту, не боїмося сварок або труднощів. А готові через них проходити, аби знову притиснутися до коханої людини. Про це і пісня», — розповіла Vera Kekelia.

Цікаво, що відео знято одним кадром в режимі slow motion. Артистка рухалася швидше, ніж це видно з ролику. Щоб добитися потрібного ефекту, Вірі довелося виконати 10 дублів безперервного танцю. Vera Kekelia є автором слів пісні «Перлиною», а співавтором музики виступив Duda. Режисер лірик-відео — Лєра Мазур.

Ще пара новинок

Will Armex — Love Is Gone 

Александр Гудков — «Дождь»

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий