Кароліна Ашіон та Наталія Васько, Олена Кравець та Василіса Фролова, Лілія Літковська та Олена Гудкова, а також Дана Нешнл, Ліна Дешвар, Дар‘я Зарубіна, Марія Кравець, Маша Корогодська, Ольга Кудіненко, Анна Лугіна, Сабіна Мусіна, Любов Науменко, Альбіна Перерва, Пупсі Кiра, Анастасія Фалілєєва, Аліна Шатернікова, Ольга Шурова, Олена Борисова…. Усі ці відомі, прекрасні та харизматичні жінки взяли участь у зйомках кліпа на нову пісню Дмитра Шурова та Alina Pash —  «Перша Леді». Дивимось:

Pianoбой: «Мене ніхто не любить та не полюбить. Бо я надто товста чи худа. Бо вже стара — за 30 перевалило. Бо в мене великий ніс, маленькі груди, короткі ноги. Бо я не маю таланта, не маю грошей, живу у провінції. Я ніколи нічого не досягну, бо, бо, бо… » Але ж парадокс: я не зустрічав ще жодної нецікавої жінки. Я бачу, що у кожної з вас є своя суперсила, неповторна врода та цілий світ можливостей. Цінуй свою індивідуальність, розвивай свої таланти, досягай своїх цілей — й завжди знайдеться той, хто хоче бути поруч з такою, як ти.

Олег Винник, Pianoбой, Монро розповіли про цікаві авіаперельоти

“Перша Леді” — моя ода жіночому різнобарв‘ю та силі духа жінок, що міняють наш світ на краще. Хочеш бути боксеркою? Будь. Хочеш бути одиначкою? Нема питань! Хочеш волонтерити — вперед! Хочеш бути бізнемвумен — тільки за! Хочеш бути просто красивою, але народився чоловіком? Завжди знайдеться той, хто підтримає тебе. Жінки мали і мають великий вплив на мене як на особистість, багато чого дали мені та наповнили моє життя новими змістами.

Pianoбой та Open Kids записали саундтрек до фільму «Поліна і таємниця кіностудії…

Вважаю, що тільки у співпраці та взаємодії чоловіків та жінок народжується все найпрекрасніше у світі від дітей до музики. Як тільки я записав демо пісні, я відчув, що в ній не вистачає голосу сильної, вільної, коханої та дещо зухвалої жінки, й одразу в голові зазвучав голос Аліни Паш. Я надіслав їй пісню, вона її швидко підхопила та внесла свою неповторну girl-power — нові фарби у звучання та зміст. Кліп створений силами жінок. Режисер — Тоня Ноябрьова Оператор — Лєна Чеховська».

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий