У неділю, 15 вересня, о 17:00 на каналі «Україна» відбудеться прем’єра чотирисерійної картини «Годинник із зозулею». Це історія про дівчину, життя якої в одну мить перевертається з ніг на голову.

Канал «Украина» снимает сериал «На твоей стороне» по турецкому формату

Здавалося б, Каті Юдіній дуже пощастило в житті. Вона народилася в дружній і забезпеченій сім’ї, у неї прекрасний коханий. Цього року дівчина закінчує архітектурний інститут і в неї вже є пропозиції роботи. Але раптово мама Каті, Олена, помирає за дивних обставин. А буквально через два місяці батько дівчини, Михайло, одружується вдруге. Його нова дружина, красуня Наталя, буквально на кілька років старша за саму Катю. Наталя усіма силами намагається налагодити відносини з падчеркою, яка ніяк не може змиритися з тим, що батько так швидко забув маму.

Стартовали съемки четырехсерийной мелодрамы «Часы с кукушкой»

А незабаром Катя отримує новий удар: Михайлу стає погано прямо на роботі і він раптово помирає. Офіційний висновок – серцевий напад. Але Катя впевнена – хтось жорстоко і безжалісно розправляється з родиною Юдіних…

За словами виконавиці ролі Каті, акторки Дарії Плахтій, на зйомках їй довелося і битися з іншою акторкою, і зніматися в інтимних сценах.

Сериал поссорил Олесю Жураковскую и Ирму Витовскую

«Ми билися з акторкою Вірою Шпак. Синці залишилися, і нам сподобалося, – каже Дарія Плахтій. – Я люблю емоційні сцени, на високому градусі. Любовна сцена в цьому проекті була досить скромною, і на неї було дуже мало часу. Найкрутішим на цих зйомках були люди. Команда зібралася чудова».

У фільмі також знялися актори Всеволод Болдін, Сергій Дзялик, Володимир Ліліцький, Павло Текучев, Саша Боднар.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий