Ведучий Нового каналу Олександр Педан за кадром, виявляється, не лише «адреналіновий маніяк», спортсмен і турботливий тато – він ще й грає на гітарі! Цей талант Олександра Педана проявився під час участі у соціальному проекті «Не купуй – забери з притулку».

Александр Педан раскрыл секрет, как находит общий язык с женой

Не секрет, що проблема безпритульних тварин у нас дуже актуальна. Всілякі волонтерські організації допомагають чотириногим знайти будинок, але так щастить не всім. На думку Олександра, проблема в нас самих:

– Люди досить злі, і агресивно ставляться до тварин, – зауважує Педан. – Можуть отруїти або пристрелити… Дуже часто заводять вихованця, а потім розуміють, що вони з ним не справляються, і викидають на вулицю.

Це велика відповідальність, і люди мають продумувати свої дії!

У рамках проекту Саша став вуличним музикантом, а його напарницею – симпатична кішка Ася. Вона, як і багато інших тварин, мешкає в притулку. Волонтери постійно доглядають, підгодовують і граються з тваринами. Але, на жаль, мало хто готовий подарувати волохатим улюбленцям нову оселю.

Олександр Педан піднявся на Казбек

– Це популярна практика в усьому світі, – каже ведучий Нового каналу. – Замість того щоб купувати дорогого собаку, можна просто приїхати у притулок і зробити собі й дитині подарунок. Та ще до всього – добру справу! У дитинстві я часто приводив тварин з вулиці. Всі вони були дуже відданими, і ми з сім’єю їх дуже любили.

Ведучий зізнався, що працювати з чотириногими завжди суцільне задоволення. Мета проекту – показати, що вихованець із притулку нічим не гірший за купленого. Ця соціальна реклама закликає всіх добре подумати, перед тим як заводити тварину. І відповісти собі на одне запитання: «Чи можна купити справжнього друга?»

Олександр Педан: «Наші «Екси» — маленьке, але цілком реальне життя»

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий