Творці анімаційного фільму «Як приборкати дракона» знайомлять глядачів з дивовижним Єті – героєм нового одноіменного мультика.

Дівчина-тінейджер живе спокійним життям, ходить до школи, спілкується з друзями, а вечорами обожнює грати на скрипці. Аж ось, одного дня вона знаходить дивне створіння – пухнастого Єті. Непросто бути Єті у великому місті – потрібно будь-що повернути волоханя додому. На героїв чекає безліч випробувань і приголомшлива мандрівка аж до засніжених Гімалаїв. У захопливу подорож також вирушає зіркова команда українського дубляжу: артистка «Дизель Студіо» Вікторія Булітко, телеведучий програми «Ранок з Україною», актор Григорій Герман та зірка серіалу «Школа», блогерка та співачка Оля Шевченко.

Вперше у дубляжі – Вікторія Булітко, яка перевтілилася у харизматичну і цілеспрямовану вчену-біолога доктора Зару. Вікторія захоплено ділиться емоціями: «Я давно хотіла спробувати дублювати фільми і мультики. Колеги і друзі завжди переконували, що мій голос цікавий і запам’ятовується. І ось ця мрія здійснилася! Для актора велика удача спробувати себе у новому амплуа, кинути собі виклик і зробити щось абсолютно інакше, ніж ти робив досі. Доктор Зара схожа на мене зовні і дуже різна за характером упродовж фільму. Вона справжня професіоналка і пристрасно займається улюбленою справою – рятує рідкісні види тварин. Мені імпонують люди, які викладаються наповну. Не буду спойлерити, але доктор Зара – міцна штучка і ще здивує вас».

Вікторія з легкістю входить в образ, приміряє аксесуари, і ось – вона вже частина великої пригоди пухнастого Єті і друзів. Актриса переконана, що анімація – це справжнє диво і нескінченний світ фантазії, завжди цікавий для дітей, а дорослим дозволяє побавити внутрішню дитину.

Харизматичний і завжди усміхнений телеведучий Григорій Герман подарував свій голос суворому командиру Гицелю. За плечима Григорія безліч яскравих ролей у дубляжі, але дублювати мультики телеведучий готовий хоч щодня. «Обожнюю! Мультики – це особлива історія, це з одного боку тонка філігранна робота, а з іншого набагато більший, ніж в ігровому кіно, простір для фантазії. Ми регулярно передивляємося з дітьми і «Як Приборкати Дракона» і «Мадагаскар». Це традиція: неділя – наш день для кінопереглядів і, ніщо не може стати цьому на заваді».

Григорій Герман характеризує командира Гицеля, як людину віддану справі і, якщо він часом, робить не зовсім коректні вчинки, то лише тому, що свято вірить у те, що виконує свою роботу.

Блогерка та співачка Оля Шевченко дебютувала у дубляжі і з радістю приміряє шапку пухнастого Єті для кльових фоток в Інсті: «Круто стати частиною великого голлівудського проекту! Моя героїня-старшокласниця дуже схожа на мене: вона класна, емоційна, тусить з друзями, займається блогінгом, активно веде соціальні мережі. Хочу дублювати ще! І впевнена, що наступна роль буде головна!»

Рубрики: Кино

Оставьте ваш комментарий