Народний артист України признався, що не любить експериментувати на сцені. Тому всі його нові концерти й надалі проходитимуть стримано й вишукано, без усіляких модних витрибеньок. Але креативу у його режисерів – хоч відбавляй! Звісно, цікаво було б подивитися на Пономарьова у срібних лосинах чи то трико, але…

«Підготовка до мого сольного концерту 16 листопада йде повним ходом, спілкуюся з режисерами, операторами, хореографами, щоб ще більше дивувати і радувати Вас.
Але, це не найголовніше! Здивував найбільше креатив режисерів! Вислухавши від них енну кількість пропозицій режисерських постановок свого концерту, години розповідей як зараз модно, що любить глядач, як потрібно бути в тренді і ловити хайп, я з одного боку увійшов в ступор, а з іншого розвинув свою фантазію до того, що я навіть припустив, які після того будуть заголовки в ЗМІ. По порядку:
1 Варіант. Спуститися в величезній повітряній кулі  яка чи то буде блимати лампочками, чи то горіти (варіанти розвитку режисер додавав дивлячись на мою реакцію, але потім вирішив викреслити це з «геніальних» ідей)
2. Щось між фільмом «Брудні танці» і одним з кліпів Jenefer Lopez! Стою такий я на сцені, співаю в оригінальному вигляді, а саме в костюмі-трико артиста балету (а люди в цей час думають: «Одружився б ти вже , Саша!») зверху накинута розстібнута сорочка і потім раз і за мотузочку тягну – і на мене вода ллється, (сантехніки знають таку систему зливу) і починається якась колаборація (уточнювати не став яка).
3. А ось третій варіант «найкращий на землі», при чому  «на землі» невипадково. Готові ? Слухайте! Я на космічній ракеті спускаюся наче з космосу в дивовижних срібних лосинах (виявляється для кадру то бімба, цитую режисера) і тут я такий, спец. штуками підвішаний, роблю маленький крок для людини, але великий для людства на місяць і як би лечу-йду по сцені! Саме така повинна бути постановка під «Я люблю тільки тебе», бо нібито тільки там я зрозумів, як насправді люблю лебідку кохану свою.
Дорогі мої слухачі, друзі! Дякую за нереальну кількість повідомлень які Ви мені надсилаєте! Дякую, що говорите, як хочете почути мої пісні, як хочете просто насолодитися голосом, нашим спілкуванням і зарядом енергії! Ви врятували мене від усього перерахованого вище і завдяки Вашим повідомленням я апелював сьогодні креативним режисерам! Тому чекаю Вас 16го листопада, де будуть сюрпризи безумовно, але при цьому буде щирість і любов». – Поділився Олександр своїми емоціями в Instagram.

Рубрики: Блоги

Оставьте ваш комментарий