Безпрецедентна подія! Співачка Андріана зазнається, що сама себе здивувала: артистка зачитала реп та знялася в кліпі. Флірт, кураж, тусовка — десь так можна описати зйомки. До слова, це рекорд в кар’єрі зірки. Від написання пісні до монтажу кліпу пройшло менше місяця! Постановка, грим, зміна образів, зйомка кадрів, фотосесія тривали в цілому 6 годин. Весь процес відбувався легко, жартівливо, і звісно, професійно! Дивимось кліп:

Співачка Андріана розповіла про своє справжнє кохання

«Не беруся прогнозувати реакцію публіки на кліп, але коли я переглядаю його — настрій піднімається вмить. Я в соте кайфую від перегляду. Ми закладали посил драйву та двіжу в роботу. Сподіваються саме так і відчує глядач». «Всі дороги ведуть до Риму, а мої музичні шляхи привели до експеременту. І я щиро вірю, що він вдалий» коментує артистка.

Андріана: «Можу захопитися і з’їсти цілу паску самостійно»

Трек вийшов у дуеті з репером Зарахом, котрий, власне, і написав слова пісні. Незмінним залишився мотив — балканський, але з свіжим подихом хіп-хопу. Мікс вийшов динамічний, танцювальний, і сучасний. «Мамо, сьогодні я до рана, танцюю в клубі танок, і буду на сніданок, ти чуєш мамо». Музичні колеги пророкують успіх пісні та кліпу.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Оставьте ваш комментарий