Krutь – под цим псевдонімом виступає Марина Круть, яку ми пам’ятаємо за участю у відомих вокальних шоу. Сьогодні Марина Круть презентувала кліп на трек «Дівчинко», який став першим синглом з майбутнього ЕР, що співачка презентує на початку жовтня.

Дівчинко – це лірична балада на вірші молодої поетеси Герди Соняш, яка обрамлена у химерний електронний саунд, у центрі якого – бандура. У цій інтимній поезії Марина Круть побачила інший – філософський сенс та перетворила вірш на пісню.

Голая правда в новом клипе Маркуса Ривы

Такий експеримент дозволив співачці поділитися потаємними переживаннями зі слухачами, наділити особливим сенсом кожне слово та рядок. Дивимось:

«Дівчинко – це діалог двох дуальностей людини та одвічна боротьба – раціонального і ірраціонального, тьмяності і світла, наївності і прагматизму.

Часто всередині нас життя складається із діалогу маленької тендітної дівчинки – душі, та раціональної, соціальної машини –  мозку.

Алан Бадоев снял клип для китайского певца, а Таню Муиньо – для Кэти Перри

«Я тричі тебе вбивав, та ти все одно жива» – ці слова про «диктуючий» мозок, що намагається вбити душу за домінантне місце у людині».

…– говорить Krutь про свою роботу.

Режисером відео став Роман Бойко. У кліпі переплетені два протилежні образи однієї людини, чорно-білі та кольорові кадри, що ще раз підкреслюють дуальність треку, чоловіче та жіноче, раціональне та іраціональне начало.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий