«Брати по крові» – детективна історія про двох братів, які, попри взаємну ненависть, змушені працювати в одному відділку поліції після загадкової смерті батька. Андрій Кірєєв – принциповий, досвідчений і надійний капітан поліції, якому доведеться терпіти в своєму відділі молодшого зведеного брата Максима, зухвалого гульвісу, який звик отримувати бажане, не докладаючи зусиль. Незважаючи на свій характер та ставлення до життя, Максим приймає непросте для себе рішення – працювати в поліції, щоб отримати доступ до справи батька та дізнатись правду про його смерть. Попри постійні суперечки щодо методів роботи та давні образи, брати розслідують десятки злочинів і врешті решт розкривають головну таємницю – що приховує минуле їх батька.

Эрик Абрамович, Виктор Сарайкин, Зоряна Марченко — в детективе «Братья по крови»

15 жовтня о 19:30 відбудеться прем’єра 24-серійного гостросюжетного серіалу «Брати по крові». Телеглядачі побачать одразу дві серії детективу. Переглянути анонс серіалу можна за посиланням.

Ерік Абрамович, Олег Масленніков, Кирило Петров

В ролях: Ерік Абрамович, Сергій Дерев’янко, Віктор Сарайкін, Зоряна Марченко. Крім того, одну з головних ролей зіграв Олег Масленніков, який є режисером проекту.

Олег Масленников: «Василь Стус — человек из стали» (ВИДЕО)

«Я вперше грав в серіалі з такою кількістю екшен-сцен: бійки, справжні перегони, вибухи, перестрілки. Гримери щодня малювали мені синці та рани, бо Кірєєв-молодший постійно отримує на горіхи. Мого героя лупцювали, виштовхували з вікон, збивали, а в крайній день зйомок я з Віктором Сарайкіним грав в епізоді з утопленням. Це було важко і фізично, і морально, але цей досвід я запам’ятаю назавжди», – зізнається Ерік Абрамович, один з головних акторів серіалу.

Сериал «Родственные связи» будет иметь продолжение – снимают 2 сезон

Зйомки серіалу проходили у реальному слідчому ізоляторі, БДСМ-студії, Музеї імені Богдана Хмельницького, на автодромі «Чайка» та плавучій баржі з екзотичними тваринами, а також у спеціально побудованих павільйонах.

«Для сцени з утопленням нам потрібно було з недобудованого басейну створити покинутий підвал. Для цього наші декоратори більше доби нарощували стіни у басейні, щоб досягти двометрової глибини, а всередині відтворювали підвал зі справжньою системою водогону, через який подавали воду, – розповідає креативний продюсер серіалу Дмитро Сафановський. – Нам знадобилось більше 80 000 літрів води, яку привозили дві пожежні та поливомийні машини. Хочу відмітити, що вода була дуже холодна – дякую Еріку Абрамовичу та Віктору Сарайкіну за професіоналізм та самовіддачу».

Детектив «Брати по крові» — новий проект від творців одного з найрейтинговіших серіалів каналу 2+2 «Опер за викликом». Продюсери: Максим Кривицький, Сергій Карпенко, Дмитро Сафановський, Вадим Червяков. Режисер: Олег Масленніков. Головний сценарист: Олександра Смілянська.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий