Свої нові роботи – треки та кліпи – представили українські музиканти. The Hardkiss презентували «вампірський» кліп «Я жива», Діля – довгоочікуване відео на пісню «Так приємно», Jerry Heil – продовження історії про #ОхрануОтмєну  — #ВільнаКаса, молода інді-рок-група «Тимпаче» — дебютний сингл «Птахи», а Нікіта Горюк разом із репером Батіштою – трек Kayf.

Діля – «Так приємно» (Видео)

Основна сюжетна лінія кліпу: невіртуальне спілкування може бути чудовим та приємним, а світ довкола – дружнім та різнобарвним. Варто лише вимкнути смартфон.

Створення кліпу – це дебютна робота команди SAL-studio. Сценарій, відео та монтаж кліпу –  перший авторський проєкт талановитого режисера Сергія Крикуненка. «Ідея сюжету з’явилася одразу, як тільки я вперше почув пісню «Так приємно» у виконанні Ділі. Ми показуємо, наскільки чудовим та приємним стає світ без смартфонів», – розповідає Сергій. Дивимось:

Головні герої кліпу – молоді люди, які бачать одне одного лише через екрани пристроїв. Навіть обіймаючи одне одного, закохані продовжують чатитися. Та ж світ не зійшовся лише на гаджетах. І вони розуміють це, коли у смартфонах розряджаються батареї. Без них молоді люди відкривають для себе світ довкола та радіють справжньому людському спілкуванню. Все це відбувається на фоні чудових краєвидів – київського парку та оранжереї.

«З появою гаджетів ми всі стали віртуально залежними та віддалилися одне від одного. Сюжет кліпу закликає роззирнутися та побачити, який чудовий світ навколо, як багато є простору для кохання та творчості. Бо ж гаджети хоч і розширюють кругозір, пришвидшують темп життя і крадуть у нас одне одного і час, який ми могли би проводити разом. Час спливає, ми можемо дарувати більше тепла та уваги один одному»,  — каже Діля.

Nikita Goriuk feat. Батішта — Kayf (Аудио)

Український музикант Нікіта Горюк (екс-«Quest Pistols») та російський реп-виконавець Кирило Батішта (екс-«БандЕрос»  прентували спільний трек Kayf. Новинку вже зацінила молодь. Слухаємо:

Новая музыка: Никита Горюк, Brosko & Алена из On I Ona, Kiana, Дядя Жора

«Тимпаче» — «Птахи» (Відео)

Молода українська інді-рок група «Тимпаче» представляє пілотний сингл «Птахи» з майбутнього альбому, реліз якого запланований на 18 жовтня.

Азартний, технічний інді-рок «Тимпаче» — чи не головна інтрига цієї осені на українській рок-сцені. У їх багажі дюжина майбутніх гітарних хітів, в яких оспівуються вечірки, клуби, романтика і бурхливі нічні пригоди.

На підтримку синглу «Птахи» група презентує чорно-біле відео: літня безтурботність і свобода на березі лісового озера. Режисер кліпу Кирило Светашов каже, що при роботі над відео надихався творчістю таких фотографів, як Sally Mann і Jock Sturges. Дивимось:

«Створюючи відео, мені хотілося не прив’язуватися до часу, епохи або моди, а зосередитися на емоціях, які виникають при прослуховуванні треку. Ми живемо в місті і стежимо за хвилинами на годиннику, але не звертаємо уваги на те, як природа говорить з нами », — зазначає режисер.

До речі, новий сингл «Тимпаче» — це дебютний реліз лейблу Mnogo Vody, створеного на базі відомого однойменного PR-агентства. Завдання лейбла — підтримка найбільш талановитих і перспективних артистів української незалежної сцени.

The Hardkiss – «Жива» (Відео)

Відомий український рок-гурт на чолі з Юлією Саніною презентував «вампирський» кліп, у кращих традиціях фільмів про Дракулу. Знімали у Києві – у якості локацій використували іпподром, «Київмлин» та Русанівську набережну. Трек – перший сингл з майбутнього альбому The Hardkiss, який вийде у 2021 році. Группа представила видео на трек «Жива».

Новая музыка: The Hardkiss, Полина Крупчак, Дима Коляденко, Grosu

Jerry Heil — #ВільнаКаса (Відео)

Українська поп-виконавиця Jerry Heil, яка зовсім нещодавно стрімко увірвалася у вітчизняний шоу-бізнес з хітом #ОхранаОтмєна, зібравший вже понад 12 мільйонів переглядів, презентувала нове відео на пісню #ВільнаКаса. Фанатам артистки ця пісня вже добре знайома з літа, але офіційну прем’єру співачка вирішила підкріпити яскравим і іронічним відеорядом, режисером якого виступив Діма Маніфест та Дмитро Шмурак.

Jerry Heil зізналась, що допомогло їй стати відомою на всю країну

#ВільнаКаса — продовження супермаркетної саги #ОхранаОтмєна, де метафорично людські відносини розкриваються в побутових ситуаціях з їжею. Як зазначає співачка, лейтмотивом пісні служить історія, яка трапляється часто-густо: хлопець кидає дівчину через її зайву вагу. Але ж, фетшеймінг призводить лише до одного – він змушує людей відчувати сором , наслідком якого може бути депресія. Дивимось:

«У трек я вклала декілька основних месседжів. По-перше, іронічне ставлення до побуту, адже не існує нічого серйозного, тож єдиний правильний варіант дій в разі виникнення проблемної ситуації — висміяти її. По-друге, «люби мене дрищем і люби жиробасом» — прохання дівчини, головної героїні тексту, до хлопця побачити за зовнішньою оболонкою її душу, а не оцінювати «по обгортці». А також, висміювання застарілих традицій і рамок, що змушують почуватися неповноцінно: ніби є певний вік, до якого потрібно одружитися і народити. Я, як представник покоління Z, як ніхто інший знаю, як докучає коли родичі та друзі питають коли заміж»,- коментує Jerry Heil.

Музыка дня:  Тина Кароль&«Бумбокс», Jerry Heil, Maruv

Композиція є лід-синглом майбутнього альбому #Я_ЯНА, який вийде на You-Tube каналі співачки вже 27 вересня.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий