Телеканал «1+1» взявся за зйомки 8-серійної мелодрами «Подаруй мені щастя» із зірками серіалів «Хороший хлопець» і «Дві матері» Кирилом Дицевичем, Валерією Ходос, Миколою Бокланом та ін.

Кирилл Дыцевич: язык до «Славянского базара» доведет

У центрі сюжету історія кохання двох молодих людей — 23-річної Уляни (Анастасія Крилова) та 27-річного Михайла (Олег Москаленко). У дитинстві Уля перенесла важку хворобу, в результаті якої отримала здатність розрізняти всі ноти запахів. І тепер, коли у неї є диплом магістра хімічних технологій, вона вирішує амбітно йти до своєї мрії — створити аромат щастя. Вона вірить в теорію запахів, згідно з якою аромати можуть впливати на настрій і здоров’я людини. Але поки вона ледве зводить кінці з кінцями. Зустріч зі спадкоємцем величезних статків Мішею Кліновим, який тільки повернувся з Парижа і мріє про кар’єру художника, кардинально змінює плани і дівчини, і хлопця. Молоді люди закохуються один в одного і забувають про власні кар’єрні цілі. Але їх роман не до душі багатьом людям — від батьків до кращих друзів пари. Їх почуттям належить пройти випробування на міцність грошима і інтригами, а жадібні люди поруч зроблять все, щоб розлучити їх. Чи буде пара разом чи їхні шляхи розійдуться, дивіться незабаром в ефірі телеканалу «1+1».

Любовь и мистика в новом сериале «Смотрящая вдаль»

Это слайд-шоу требует JavaScript.

У серіалі також зіграють зірки серіалів «Хороший хлопець», «Дві матері» і «За три дні до любові» Кирило Дицевіч, Валерія Ходос, Олексій Череватенко, Микола Боклан, Катерина Вайвала і Анастасія Пустовіт.

Валерия Ходос — на максимуме возможностей

Продюсерами фільму від каналу виступили Олена Єремєєва і Дарина Жукова. Автор сценарію — письменниця Ірина Чернова (Люко Дашвар), яка працювала раніше над серіалом «Господиня».

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий