2 жовтня о 19:00 на СТБ стартує 20 сезон містичного реаліті «Битва екстрасенсів». Новий сезон за правом можна назвати сезоном таємниць і одкровень – вперше в історії проекту нові учасники розкриють секрети найвідоміших та найсильніших екстрасенсів.

Звезды с родителями: Матвеева, Клопотенко, Ван Дамм, Бадоева и др.

Незмінним ведучим містичного реаліті залишається Павло Костіцин. А ось до його співведучих, Олени Мельник та Ольги Сумської, приєднається Надія Матвєєва. Допомагати оцінювати роботу учасників на випробуваннях також буде переможець 16 сезону «Битви екстрасенсів» Сурен Джулакян і запрошені зірки – відомі глядачам екстрасенси.

«Следствие ведут экстрасенсы”: Сурен Джулакян и Теодора

«Можу розповісти історію, розв’язку якої глядачі побачать вже зовсім скоро. За допомогою до екстрасенсів звернулося ціле село, сотні людей. Вони стурбовані тим, що з життя один за одним ідуть чоловіки-односельці. Ми з новоспеченою 12-кою взялися за розслідування. І, чесно кажучи, я ще не був настільки шокований фіналом як цього разу…» – розповідає керівник проекту Антон Мельник.

Ударились в балет. Кто из украинских звезд стал на пуанты?

У традиційному випробуванні першого випуску під назвою «Містер Х» візьме участь відома українська співачка Наталія Могилевська.

«Наталя довгий час провела в Індії. У неї сформувалося своє бачення і філософія щодо потойбічного світу. Вона прийде на проект з місією – поділитися власними знаннями з людьми і спрямувати сили екстрасенсів-учасників в потрібне русло», – зазначає Антон Мельник.

Ювілейний сезон «Битви екстрасенсів» виходитиме щосереди о 19:00. Чи зможуть ясновидці змінити думку Наталії Могилевської про екстрасенсорику і які неймовірні секрети зберігають самі маги – дізнаємося з 2 жовтня в ефірі телеканалу СТБ!

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий