Відома співачка Наталка Карпа при надії — вона вперше стане мамою у 38 років. Саме тому артистка вирішила запустити авторську рубрику «Первісток у 38» у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна». Кожного тижня Наталка буде розповідати про особливості пізнього материнства.

25-й тиждень вагітності протікає добре – дитина розвивається правильно. Та Наталка Карпа зізнається – були підстави для хвилювання.

Премьеры: Рива, Карпа, The Meds, Cloudless, Був;є

«Був досить незвичний стан для мене, та і до того живіт став дуже твердим, скажу чесно, я дуже налякалася! Мені навіть кожен крок важко давався – було незручно і боляче. Я зателефонувала лікарю, а він пояснив, що це гіпертонус матки», – поділилася Наталка Карпа з журналістами «Ранку з Україною».

Наталка Карпа о начале новой жизни

Таке буває через перенавантаження та стрес у матусі. І хоча відпрацьовувати концерти дитинка дозволяє, все ж таки Наталка вирішила більше відпочивати. Співачка гарно себе почуває майже весь час, каже – токсикоз турбував лише на перших місяцях вагітності, а зараз хіба що постійно хочеться їсти.

«Якщо чесно, мені постійно хочеться хімії – чіпсів, коли! Я просто сиджу біля тієї банки, медитую, а потім – плюнула, пішла купила, випила, і так добре стало!» – сміючись, розповіла Наталка.

Наталка Карпа — о спасении от скуки

З чоловіком Євгеном Тереховим Наталка вже втретє відвідує кабінет УЗД-діагноста, адже щоразу маля приймає досить незручне положення, приховуючи свою стать. Та майбутні батьки поки й самі не дійшли консенсусу щодо того, кого б вони найбільше хотіли: Наталка мріє про донечку, а Євген чекає на сина. Хоча стать малятка вже визначено, батьки про це ще не знають – все приховано в спеціальній коробочці.

«Хто ж таки в нас буде: хлопчик чи дівчинка, ми дізнаємось на вечірці. Я хочу запросити всіх друзів і близьких, щоб ми одночасно розсекретили стать нашого малюка!»

Оставьте ваш комментарий