З легким авантюризмом та таємничими усмішками Freedom Jazz girls band представляє нове Sax Live Show “Пiф-Паф». Музичне кабаре №1 в Україні підготували для глядачів осінню серію джазово-вибухових шоу, що стартує вже 24 жовтня у Caribbean Club Concert Hall.

Freedom Jazz перепели «Тает лёд» (ВИДЕО)

Sax Live Show “Пiф-Паф” — це справжня «Бондіана», що ніби зійшла з екранів телевізорів. Дівчата Бонда — ось, ким уявили себе на цей раз Freedom jazz girls band.

Зухвало та несподівано, як постріл з-за кутка. На сцені розгорнуться справжні пристрасті, де глядачі будуть не свідками, а співучасниками.

Фронтвумен колективу коментують нову програму так:

Софія Павличенко: «Ох, ну яка дівчина не уявляла себе в ролі коханої супер агента Джеймса Бонда! Впевнена, що абсолютно кожна! І тут ми подумали: навіщо мріяти і уявляти, якщо можна нею стати».

Freedom-Jazz представили песню для Нацотбора-2019

Анастасія Малега: «Ми створили свій музичний коктейль в дусі Джеймса Бонда, секретом якого готові поділитися прямо зараз: беремо багато гарної музики, не поспішаючи додаємо пристрасні і хвилюючі фірмові нотки, приправляємо карколомним вокалом та божественними соло саксофона, та прикрашаємо захоплюючими танцями, і тонким, жіночим гумором».

Олександра “Санні” Журба: «Ми приміряємо на себе нові розкішні образи — небезпечних, авантюрних супергероїнь — дівчат того самого Джеймса Бонда. Простежуватиметься любовна драматична лінія — немов вишукане кольє на тонкій шиї, і ми — джазетки, будемо виблискувати в ньому діамантами».

А десь в куту глядацького залу, в диму сигари буде сидіти він, виблискуючи своїми пристрасними очима. І підійшовши ближче неодмінно захоче себе представити, як завжди це робив раніше: “Бонд, Джеймс Бонд”. Але в цей раз його представлення буде обірвано на півслові, адже тепер і назавжди тільки — Jazz, Freedom Jazz!

Побачити та почути Sax Live Show “Пiф-Паф» можна буде: 24 жовтня; 7, 15, 21 і 28 листопада; та 5 грудня у Caribbean Club Concert Hall.

Рубрики: Party Музыка

Оставьте ваш комментарий