У понеділок, 30 вересня, о 21:00 на каналі «Україна» відбудеться прем’єра серіалу «Таємниця Марії». Героям восьмисерійної мелодрами доведеться розплутувати чимало загадок.

Анна Кошмал вперше поділилася таємницею свого весілля

У центрі історії – талановитий архітектор та дизайнер Марія. Вона живе з таємницею. Більше 20 років тому, коли чоловік відбував покарання у в’язниці і, намагаючись її захистити, відмовився від Марії, вона від розпачу кинулася в нові стосунки. Результатом пристрасного роману з Михайлом стала донька. Але створити сім’ю з ним Марія не змогла – чоловік був одружений.

Щоб зберегти свою нинішню родину і пов’язане з нею благополуччя, Михайло наважився на злочин, який не тільки зруйнував життя дівчини, але й породив безліч таємниць у долях героїв.

У фільмі знялось багато акторів, оскільки «Таємниця Марії» розповість історію тривалістю близько 30 років.

Мария Куликова проигнорировала Эйфелеву башню

Это слайд-шоу требует JavaScript.

«Буде і нещасне кохання, і щасливе, – каже Марія Кулікова, яка виконує роль Марії у зрілому віці. – Ми зустрічаємося з людьми, яким буквально 20 років, а через деякий час бачимо, що сталося з ними через роки».

Юну Марію втілить акторка Анна Кошмал. Також ролі в картині зіграли Владислав Нікітюк, Юлія Першута, Дарія Легейда, Леся Самаєва, Павло Баршак, Олексій Яровенко, Валерій Ніколаєв, Олексій Зубков, Аліса Лушина, Данило Мірешкін, Тарас Цимбалюк, Мирослава Філіппович, Юрій Гребельник та інші.

За словами режисера-постановника Миколи Михайлова, ця картина досить серйозна та глибока.

«Таємниця Марії об’єднує кілька сімей. Наша картина розбита на два часових проміжки – частина історії відбувається на початку 90-х, а частина – в наш час. Тут серйозний клубок взаємостосунків з часовим розривом. Відлуння минулого в сьогоденні, коли є дистанція зроблених вчинків, які відгукуються через час – це дає можливість об’ємніше розглянути історію», – каже Микола Михайлов.

Чарли Ханнэм сыграет главную роль в сериале «Шантарам»!

Дивіться прем’єру восьмисерійного фільму «Таємниця Марії» з понеділка по четвер о 21:00 на каналі «Україна».

Фото: компанія «Фільмстрім».

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий