Останнім часом точиться шквал дискусій щодо українського артиста Олега Винника та його участі у проекті #Всеммир. Щоб розставити усі крапки над «і», сьогодні відбулася зустріч — прес-конференція Олега Винника з представниками преси.

«Я брав участь винятково у флешмобі до Всесвітнього дня миру, у кліпі мою особу використали без мого відома».

олег винник

Олег Винник неодноразово висловлював свою тверду громадянську позицію і виступав на підтримку миру в нашій країні і в усьому світі.

— Цей меседж я зробив у Міжнародний День миру — свідомо, впевнено, вдумливо, рішуче, відповідально. Я не хочу, щоб люди гинули. Я хочу, щоб був мир, і я про це говорю. Я відповідаю за свої слова і вчинки, і кожному цього бажаю. Мені здається, що у цьому світі немає жодної адекватної людини, яка скаже: «Я не хочу миру». Якщо у тебе є можливість «крикнути» на весь світ, — це треба робити.

Олег Винник в теле актрисы Ирины Сопонару

Разом з тим, артист пояснив, що погодився взяти участь виключно у флешмобі. У кліпі гурту Мир519 особа Олега Винника була використана без відома артиста.

— Зі мною про це не домовлялися, і я ніколи б не погодився знятися у кліпі жодного артиста. Одразу після виходу відеоролику ми звернулися до організаторів з вимогою вилучити нашу частину відео.

Про участь у проекті російських артистів Олег Винник дізнався безпосередньо у день виходу відеокліпу. Повний перелік учасників флешмобу до цього йому був невідомий.

— Я погодився лише тоді, коли мене запевнили, що у флешмобі приймають участь виключно люди мистецтва з усього світу, які знаходяться «поза політикою» і реально бажають миру. Якби знав фактичних учасників наперед, звичайно, змінив би своє рішення.

Олег Винник признался, почему мать отговорила его жениться

Протягом останніх трьох років Олегу Виннику пропонують тури по всій Росії, у артиста безліч замовлень, проте він жодного разу не погодився на жодну пропозицію.

— Це моя тверда позиція через ситуацію у моїй країні. І, в першу чергу, це людська позиція громадянина України.

Крім того артист вибачився перед сім’ями воїнів, що загинули під час захоплення Криму, пояснивши, що не знав про випадки даних смертей. А також відповів на запитання щодо анексії півострова.

— Я українець, громадянин України. Крим – мій!

Олег Винник — именинник! За что мы его любим?

Оставьте ваш комментарий