Як виступила пара Олександра Прохорова та Анни Різатдінової у шостому ефірі «Танці з зірками»: вони повернули на паркет «Танці з зірками» Серьогу та Надію Матвєєву!

Шостий прямий ефір проекту «Танці з зірками» був дуже яскравим і несподіваним. Зіркові учасники присвятили свої постановки відомим кінострічкам та перевтілилися в їх героїв. Пара хореографа і танцюриста Олександра Прохорова та гімнастки Анни Різатдінової перевтілилася в кумедну та моторошну водночас сімейку Адамсів, героїв однойменного фільму!

Олександр Прохоров і Анна Різатдінова показали справжню пристрасть на паркеті

На екваторі проекту «Танці з зірками» дивувати глядачів та суддів стає все складніше і складніше, конкуренція зростає. Але для пари Прохоров-Різатдінова немає нічого неможливого.

Олександр Прохоров і Анна Різатдінова вийшли на паркет у зовсім несподіваних для себе та для глядачів образах — Мортіші та Гомеса з кінострічки «Сімейка Адамс»! Чорні шати, моторошні декорації, рука, що бігає по столу — пару важко було відрізнити від оригінальних персонажів фільму! А виконання ча-ча-ча було майстерним і дуже технічним! Варто зауважити, що без єдиного шпагату, за які пара отримувала голки в свою сторону від конкурентів.

Прохоров и Ризатдинова: вальс вознес на вершину

Это слайд-шоу требует JavaScript.

“Ця постановка від хореографа Андрія Дикого в нашому виконанні не повинна вас залишити байдужим. Емоції, драйв, історія, багато техніки і зауважте, жодного шпагату! Володимир Завадюк, Дмитро Гук, Леся Подолянко, спасибі за ідею!

У супроводі вокалу LAUD ча-ча-ча танцюється набагато драйвовіше. І спасибі Ксюші Горб за ефектну підтримку в нашому номері. Далі більше!” — поділився танцюрист Олександр Прохоров.

Прохоров & Ризатдинова: будоражащие моменты на «Танці з зірками»

Это слайд-шоу требует JavaScript.

За сюжетом номера подружжя Адамс відчайдушно хоче залишитися наодинці, але їм заважає набридлива і божевільна сімейка — діти Уенсді та Пагслі, дядько Фестер і бабуся Адамс, які з’являються буквально з «нізвідки». До речі, в ролі дядька Фестера і бабусі Адамс на паркеті знову з’явилися учасники, що вибули у минулих ефірах проекту — репер Серьога та ведуча Надія Матвєєва! Їх перевтілення було так само яскравим, як і пари Прохорова!

Зірка шоу «Танці з зірками» повернувся у рідну Жмеринку

Запальний танець ча-ча-ча оцінили не лише глядачі, які осипали пару захопленими коментарями, а й судді проекту, які одноголосно назвали виконання ча-ча-ча дуже професійним! А Катерина Кухар навіть подарувала парі череп її «фамільної козулі Матильди», як оберіг на проекті!

Олександр Прохоров і Анна Різатдінова отримали 29 балів суддів та розділили друге місце в турнірній таблиці з Даніелем Салемом і Юлею Сахневич. Але все вирішило глядацьке голосування, яке в цьому ефірі було дуже несподіваним, адже проект залишила пара Дзідзьо і Яни Цибульської. За підсумками глядацького голосування пара Олександра Прохорова і Анни Різатдінової продовжує боротьбу за першість та право називатися кращими! Вже цієї неділі, Олександр Прохоров пообіцяв цікаву постановку. Головне — щоб глядачі цієї неділі, о 21:00 увімкнули канал 1+1 та були готові голосувати за улюблену пару!

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий