Актори серіалу «Подорожники» Наталія Сумська та Віктор Андрієнко розповіли про любовну лінію своїх персонажів.

Вона – шеф-кухар у ресторані української кухні. Він – полковник у відставці, який заради неї облаштував теплицю й вирощує овочі. Ще з перших серій «Подорожників» стає зрозуміло: між персонажами Наталії Сумської та Віктора Андрієнка щось є. Та лише наприкінці комедії глядачі Нового каналу дізнаються, це «щось» – кохання.

Два Володьки з «Вар’ятів» виявились кримінальними авторитетами

– Ми знімали на автовокзалі в якомусь містечку, і навколо ходило багато-багато людей, – пригадує Наталія Сумська. – А в мене така делікатна сцена з поцілунком. І я ніяк не могла зібратися, а режисер вимагав хоча би доторкнутися (усміхається).

За сюжетом, Люба Іванівна та Павло Петрович – люди немолоді, їхні діти одружені, вони мають спільних онуків. Тому з обережністю ставляться до своїх почуттів.

Мало хто знає, але цієї любовної лінії могло й не бути. Сценаристи «Подорожників» вигадали її лише коли затвердили на роль Наталію Сумську.

Ольга Сумська розповіла, як втрачала ролі через принципи

– Мені потрібно було на пробах зіграти спільну сцену з актрисою, яку вибирали на роль Люби Іванівни, – пригадує Віктор Андрієнко. – І кожного разу на кастинг приходили актриси, які чомусь грали не жінок, а бабусь. Все розумію, я чоловік теж немолодий, тільки красивий, але хотілося, щоб у нас із партнеркою на екрані виникла романтична хімічна реакція (сміється). В якийсь момент мені це набридло, і я запитав: «Чому ви не візьмете на цю роль Наталочку Сумську?» На щастя, команда мене почула й запросила її на проби. Наша гра з Наталею настільки всім сподобалася, що навіть зародилася ідея написати любовну сюжетну лінію для наших персонажів. Ось так завдяки Наталі Сумській між нашими персонажами зародилося кохання.

Ірма Вітовська та Олеся Жураківська сумують за щастям на майданчику

Не лише на екрані, а й у житті кохання можливе в будь-якому віці – в один голос запевняють актори. І приклад Люби Іванівни та Павла Петровича може стати хорошим стимулом для всіх, хто поки що не знайшов свою людину.

– Хтось знаходить своє щастя у 20 чи навіть у 17, а хтось – тільки в 40. Тут зовсім немає кордонів, – переконана Наталія Сумська. – Головне, щоб людина була готова, відкрита, щоб серце її бажало цього. А якщо, навпаки, вона замкнена і ховається у собі, то, швидше за все, кохання вона не зустріне. Стільки вийшло фільмів про це, і навіть через 30-40 років тема залишається актуальною.

Виктор Андриенко о своих сладких и научных снах

Останні серії комедії «Подорожники» – сьогодні та завтра о 22:00 на Новому каналі.

Оставьте ваш комментарий