Телеканал ICTV за підтримки Українського культурного фонду знімає екшн-серіал «Доброволець» про атовців, що повернулися з фронту й намагаються адаптуватися до мирного життя. Головну роль у новій патріотичній стрічці втілить актор-ветеран АТО Олег Шульга.

У центрі сюжету – доброволець Дмитро, який повертається додому з фронту. Він – єдиний із загону, хто вижив після обстрілу ворожими військами. Попри важку психологічну травму, боєць намагається адаптуватися до нового життя на мирній території, і до того ж не припиняє свою боротьбу за Україну. Дізнавшись, що у Києві готується теракт, він спробує спіймати організаторів злочинної змови і врятувати столицю від вибуху.

«Саме через головного героя проходить тема життя після війни. До нього весь час повертаються спогади про бойові дії і, особливо, про той жахливий момент, коли він у розвідці втрачає своїх побратимів. Він звинувачує в цьому себе. І тільки потреба діяти, вирішувати безліч питань, пов’язаних з безпекою рідних, опосередковано його виліковують і рятують від посттравматичного синдрому», – розповідає режисер серіалу Ахтем Сеїтаблаєв.

Добровольця Дмитра зіграє український актор Олег Шульга, що раніше знімався у серіалі «Нюхач» на телеканалі ICTV, фільмі «Червоний», а також втілив головну роль у фільмі «Позивний Бандерас». Актор театру й кіно сам брав участь в АТО 2014-2015 років, тому роль у новій стрічці для нього буде автобіографічною. Продюсуватимуть стрічку Іванна Дядюра, а також уперше Ігор Кондратюк.

Всього заплановано 8 серій патріотичного бойовика, прем’єра якого відбудеться наступного року на ICTV.

Рубрики: Сериал

Оставьте ваш комментарий