Нові треки, кліпи, тізери і альбом представили українські артисти: Брати Гадюкіни презентували гумористичну пісню «Підкаблучник», дует «Шоколадка» повертається з кліпом «Кава з молоком», «НеАнгелы» представили довгоочікуваний альбом- #13, Сергій Бабкін разом з дружиною – пронизливий кліп на композицію «Єви і Адами», Діма Коляденко – тізер кліпа «Тумбала Є», Gena Viter – ліричну композицію Voda.

Брати Гадюкіни — «Підкаблучник» (Аудіо)

«Підкаблучник» — сингл з майбутнього альбому «Сміх і Гріх». У житті майже кожного «мачо» бувають часи, коли на шляху трапляється жінка і від неї втрачаєш розум. Ти говориш: «Я від твоєї вроди топчу дорогу в дурку…» — і навіть не уявляєш, що її каблук вже над головою!

Брати знайшли з цієї ситуації вихід і доволі несподіваний — «Хай приходе в моду танкетка.  Танкетка!.. Я моду люблю». Слухаємо:

Новая музыка: «Брати Гадюкіни», Maruv, Раёк, Cloudless, Marietta Ways

https://soundcloud.com/gady-com-ua/pdkabluchnik

Ігор Мельничук: «Кожний підкаблучник — Мужчина. Кожний мужчина — Підкаблучник. А ти?
А ми дудлимо коктейль «Молотов» в пошуках Танкетки Любови».

«Шоколадка» — «Кава з молоком» (Відео)

Дует «Шоколадка» повертається в український шоу-бізнес! Це Оленка та Мішель, українка та камерунець, дует, який дав нове життя проекту «Шоколадка».

Більшість меломанів знають гурт за піснями «Хочу літа», «Джек», «Лечу на моря», «Ой, Васю, Васю», але оновлений склад встиг не лише записати більшу половину нового альбому, але й відзняти відео роботу на пісню «Кава з молоком». Дивимось:

Довго обирали перший сингл, з якого розпочати новий виток у творчості команди, але вирішили не відкидати філософію їхньої природи,- чорне і біле, що смакує лише разом. Режисером відео роботи став Володимир Шурубура, який вирішив взяти напрямок мінімалізму, але не відмовитись від смачної та стильної картинки. «Ми поєднали дві стихії, два темпераменти, два начало — жіноче та чоловіче. Я довго думав над концептом цього кліпу, але вирішив, що все просте,- простіше лягає глядачу в око. Учасники легко підхопили настрій пісні, їх треба було лише ловити в кадрі, вони танцювали, усміхалися, дарували позитив один одному, і найцінніще те, що зовсмі не було акторської гри, вони передали моменти, що справді люблять це життя», — відкрив усі карти режисер.

«НеАнгелы» — #13 (премьера альбома)

Группа «НеАнгелы» представляет долгожданный альбом “13”. В нем Слава и Виктория переосмысливают прошлое и заглядывают в будущее. Они рассказывают 13 историй о любви и разочаровании, страсти и безразличии, нежности и грубости. Они касаются тем сиюминутных и вечных. Пока судьба слепо тасует колоду карт их жизней, каждая из девушек делится светом и тьмой своих переживаний.

«НеАнгелы» выпустили песню с матюками

В новом альбоме, спустя 13 лет после появления группы, мы слышим именно тех «НеАнгелов», которые пленили поклонников своими главными хитами. Ритм, слова, эстетика и эмоция главного женского поп-дуэта страны звучит вновь актуально и свежо. В новом альбоме «НеАнгелы» доказывают, что число 13 для них — счастливое.

Сергій Бабкін – «Єви і Адами» (Відео)

У відео з Сергієм вперше за тривалий час знялася його дружина Сніжана. Разом вони стають героями картин і подорожують ними, наче світами. Від їхніх зустрічей, танців, скандалів і поглядів по тілу йдуть мурашки. Дивимось:

У Сергея Бабкина есть сборная по любви!

Сергій Бабкін: «Ми всі – це фарби, і для того, щоб створити якийсь новий надзвичайний колір, маємо поєднуватись. Ми зустрічаємось постійно – одна фарба з іншою, змішуємось, і тоді народжується щось нове, новий світ, не схожий ні на що інше. Цей світ лише всередині нас, його не можна побачити ззовні. Хоча ззовні ми всі голі, прозорі, абсолютно однакові. Але відрізняємося саме цим «нутром», адже воно абсолютно різне в кожного». Сніжана Бабкіна: «Ідея цього відеокліпу – в барвистості нашого життя. Життя, сімейне життя, кохання – це вся палітра емоцій. Ми самі малюємо своє життя, і допомагає нам у цьому Творець, Художник, який колись створив Єву і Адама». Троє художників протягом чотирьох днів готували спеціальні декорації для відео, площа яких зайняла більше 40м²!

Сергей и Снежана Бабкины покрестили сына в церкви, где венчались

Діма Коляденко -«Тумбала Є» (тізер кліпа)

Діма Коляденко готується презентувати новий кліп на хіт «Тумбала Є» (автор музики та слів Андрій Француз, режисер — Олена Вінярська). Зйомки пройшли в заміському спортивному клубі Equides Club, і вже можна подивитись тізер:

Дима Коляденко от страха бросался блестками

Цікаво, що зйомки кліпу «Тумбала Є» Діма Коляденко спеціально призначив у свій день народження. Артист любить творити в день народження і вважає це дуже символічним! За словами артиста, ця відеоробота стане кращою в його кар’єрі. Яскраві образи Діми, стильні героїні, красиві локації і все це «приправлено» елементами гумору.

Дима Коляденко пофестивалил, наелся кукурузы и впервые увидел дельфинов

«Мені здається, що кліп «Тумбала Є» моя найкраща робота. Завдяки, звичайно ж, і режисерові Олені Вінярській. Скажу чесно, що та картинку, яку я бачив в моніторі на майданчику, я від неї в захваті… Я дуже задоволений режисурою, ідеями та всіма задумами. Це буде хайп! Зі мною будуть прекрасні героїні, прекрасні артистки, яких я довго шукав. Я все думав кого ж зняти в кліпі? Яку дівчину-Тумбалу? І я вибрав дві Тумбали – це прекрасні дівчата, найкращі, мої телевізійні подруги: Анфіса і Таня. Ці дівчата працюють на телебаченні. Анфіса вже навіть знімалася в кіно. А у Тетяни була мрія знятися в кліпі, наприкінці зйомок, вона мені сказала «Моя мрія здійснилась. Я мріяла, а ви мене запросили. Яка я щаслива блондинка!» Мені дуже подобається, що мрії у людей збуваються і я допомагаю їм здійснювати це. Вони впоралися з поставленим завданням на 100 балів!» – розповів про кліп та головних героїнь своєї відеороботи співак Діма Коляденко.

Gena Viter — » Voda»

Человек без воды умирает, а без любви не может жить. Талантливый артист и харизматичный исполнитель Gena Viter снова покорил женские сердца новым лирическим треском » Voda «. В нем артист проводит тонкую параллель между двумя жизненно необходимыми ресурсами. Саундпродюсер и композитор Томаш Лукач, с которым Gena Viter создает свои хиты на протяжении двух лет, написал мелодию, вдохновившись просторам индийского океана. В самой музыке зашита формула и целебная сила воды H2O. Песня повествует о том, что у любви нет границ и она накрывает волной эмоций двух влюблённых, стирая все правила установленные обществом».

Музыка дня: Gena Viter и Полиграф Шарикоff, «Табула Раса», Дима Билан, Action, Ариана Гранде

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий