Сьогодні, 6 жовтня, в Україні відзначається День працівника освіти (в народі — День вчителя), і, звісно, більшість вчительок та вчителів отримали привітання та сувеніри вже у п’ятницю :-)  Ведучі Нового канала — Леся Нікітюк, Юлія Панкова та Олена-Крістіна Лебідь поділились шкільними спогадами.

Прощай, школа! Редкие фото голливудцев в юности

Вони теж боялися суворого погляду вчителів, прочуханів від батьків за погані оцінки і стискалися при фразі: «Давай щоденник!» Якісь предмети їм давалися легко, а якісь вони люто ненавиділи?

Леся Нікітюк, ведуча «Хто зверху?», «Хто проти блондинок?», «Le маршрутка», «Шалена зірка»

– У школі до 5-го класу я навчалася на самі п’ятірки. єдине, коли нас переводили до 5-го класу, вчителька зафігачила четвірку з української мови, – розповіла зірка Нового каналу. – Я дуже довго ображалася. У нас був клас дівчат, всі були дуже старанні. Так до них тягнулася, вчилася на відмінно. Було так неприємно через цю четвірку. Дуже ображалася на вчительку Галину Іванівну. Думаю, вона досі не може цього пережити. Потім я перейшла до іншої школи. У нас був спортивний клас, важкі будні. О 7 ранку – тренування, на 10:20 у школу, потім ще одне тренування, і о десятій вечора дитина поверталася додому і вчила уроки. В мене були похвальні грамоти, я вела журнал класу, брала участь у різних конкурсах… Улюблені предмети – біологія, нелюбимі – алгебра і геометрія. Немає там творчості в цих катетах і гіпотенузах. Та завдяки Галині Казимирівні, яка муштрувала нас на цих уроках, звісно, ми вчили і старалися, і в мене була з геометрії п’ятірка, з алгебри – четвірка.

Леся Никитюк ходит в церковь перед съемками с Сергеем Притулой

Юлія Панкова, ведуча соціального реаліті «Ревізор Х», кулінар, гастроексперт

– Я дуже любила геометрію. А от хімію терпіти не могла. Настільки, що прогулювала її. Батьки навіть найняли репетитора, щоб я змогла скласти іспит. Довелося за три місяці вивчити дворічну програму. І на додаткових заняттях я полюбила хімію! Іспит здала на відмінно. Викладач, який мене натаскував, навіть переконував вступати на хімічний факультет.

Ведуча «Ревізора» з’їла… іжака

Олена-Крістіна Лебідь, ведуча проекту «Аферисти в сітях»

– Моїм найулюбленішим предметом у школі були співи. І тому, що можна було голосно «розгорнути душу», і тому, що викладала дуже класна вчителька Світлана Вікторівна (усміхається). Вона примудрялася підбирати такий різноманітний репертуар, що на співи ходили навіть завзяті прогульники. Я досі пам’ятаю «Подарите мне жирафу!» І пісню лисиці Аліси (в якій виконувала соло я). А нелюбимою була хімія. І тому, що вчителька називала мене на прізвище: «Лебідь, до дошки!». І тому, що для мене хімія – темний ліс. У якому я могла розпізнати тільки воду (Н2О) і своє прізвище – на слух (сміється).

Олена-Крістіна Лебідь назвала ТОП-5 місць у Львові

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий