Щоб потрапити в тренди YouTube, потрібно просто народити дитину. Так і зробив актор та гуморист Юрій Ткач та його дружина Ірина Сопонару. Тобто, їхні герої у ситкомі «Одного разу під Полтавою» — Юрчик та Яринка.

У Юрчика і Яринки з»Одного разу під Полтавою» народиться дитина

У сьомому сезоні серіалу в них народився малюк! Телеглядачам ТЕТ довелося чекати 7 сезонів, але це сталося. Очікувану подію не стали відкладати на кінець сезону. Малюк з’явився в першій серії 8-го сезону і вже у віці 4-х місяців.

Яскраві світлини з Пирогова: розпочались зйомки нових сезонів серіалу «Одного разу під Полтавою»

Почалася серія з конфлікту в сім’ї. Подружжя не може назвати сина вже 4 місяці. Яринці подобається ім’я Василь, а ось Юрчик наполягає на величних: Любомир, Аскольд …

У розмові у Кума випадково вирвався один з можливих варіантів, який відразу змусив серця молодих батьків битися частіше. Кум просто склав імена батьків, і вийшло миле — Ярчик.

Малюк Ярчик — це висхідна зірка не тільки в хіт-параді своїх батьків, але і рейтингу YouTube. У п’ятницю перша серія «Полтави» забралася на друге місце в списку трендів YouTube по Україні.

У коментарях фанати теж висловили своє захоплення з приводу сценарних змін, але і пожартувати можливості не змарнували:

Щось малий дуже схожий на кума Вітю…”;

“Ого, какие изменения. В семье сразу 4-х месячный ребенок, Юрчик на работу ходит. Сценаристов поменяли, что ли?”;

“Скільки століть я проспала?”;

“Не верю своим глазам, смотрю и не понимаю, это мне снится или нет”.

Якщо ще не бачили першу серію 8 сезону «Одного разу під Полтавою», дивіться тут. Прем’єрні серії — о 20:00 на телеканал ТЕТ.

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар