Увечорі на Новому каналі  відбудеться довгоочікувана прем’єра 10-го, ювілейного сезону соціального реаліті «Ревізор Х». Нарешті глядачі познайомляться з новою ведучою Юлією Панковою. Та разом із нею вирушать на першу ревізію до Ужгорода!

Ведуча «Ревізора Х» Юлія Панкова святкує весілля ♥

Команда «Ревізора Х» обрала для перевірки заклади, які відомі своїми кулінарними родзинками. Ведуча зізналася, що дуже хоче на Закарпатті скуштувати нові страви та віднайти цікаві гастрономічні смаки.

– Знаю, що в одному ресторані готують жаб’ячі лапки, – каже Юля. – Хочу відвідати цей заклад і спробувати страву. Я ще ніколи не їла жаб!

Как выбрать салями? Советы от ведущей «Ревизора» Юлии Панковой

«Ревізор» отримав багато листів із проханням перевірити пекарню в самісінькому центрі Ужгорода. Для багатьох вона стала улюбленою. Та дехто з відвідувачів тепер у цей заклад ні ногою, бо отруїлися там. Юлія Панкова перевірить кухню пекарні та скуштує їхні фірмові «брецлі». Та чи залишить вона їм відзнаку, стане відомо сьогодні у випуску!

Ведуча «Ревізора» з їла… іжака

А ведуча рубрики «Ревізор краси» Олена Філонова під час ревізії салону краси перевірить на собі найпопулярнішу процедуру, яку вони надають – «віскі»-обгортання.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Б’юті-ревізор нам зізналася, що давно хотіла спробувати таку послугу. Адже кажуть, що після неї шкіра стає еластичною, а весь організм отримає прилив енергії.

– Нарешті хочу відчути ароматну ейфорію віскі, – усміхаючись, каже Олена.

«Ревизор красоты» Елена Филонова — о защите губ в осеннюю пору

Вже сьогодні о 19:00 «Ревізор Х» – на Новому каналі.

Рубрики: ТВ

Один комментарий

Сьогодні — прем’єра «Ревізора Х»! Юлія Панкова перевірить Ужгород

Оставьте ваш комментарий