Уявляєте собі «Заповіт» Тараса Шевченка, який читають репом? Це та навіть більше можна буде побачити та почути 17 жовтня у столичному Палаці Спорту, де відбудеться незвичайний захід «Ідентифікація 2.0».

«Ідентифікація 2.0» – це фінал масштабного освітнього проекту «Відкривай Україну», в якому підлітки покажуть своє бачення реформ в країні, презентують стартапи та свіжі ідеї розвитку нашого суспільства. 26 команд школярів з усієї країни представлять свої проекти. Підлітки, які хочуть змінювати сучасне суспільство, відкриють для відвідувачів оригінальні ідеї та покажуть, хто насправді run the world! А Illaria, NESPROSTA, ILCHY, ХАС, Лeв Шуров, Balaklava Blues та інші виконавці покажуть, як може звучати українська література. Кожен з артистів на концерті заспіває пісні на твори поетів, які вивчаються у шкільній програмі 7-11 класів. Класична українська поезія зазвучить у рок, джаз, електронній чи навіть інді музиці.

Марічка Марчик, Balaklava Blues: «Окрім того, що ми, як музиканти, розширюємо кордони та проводимо ідентифікацію українського по всьому світу, ми з Марком – сім‘я, яка виховує 4-х дітей. Тож для нас особливо важлива ініціатива, яка залучає дітей в Україні до розвитку сучасного суспільства».

Лев Шуров (син Дмитра Шурова) та гурт «Молодість»: «Ми вдячні проекту «Ідентифікація» за можливість показати наші авторські пісні широкому колу підлітків. Сподіваємось, вони отримають потужні емоції!»

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий