Зірці серіалів «Хороший хлопець» і «Дві матері» Кирилу Дицевичу зробили приємний подарунок прямо під час зйомок нового серіалу від «1+1» — «Подаруй мені щастя».

Кирилл Дыцевич: язык до «Славянского базара» доведет 

Абсолютно несподівано на майданчик привезли торт із запискою. Виявилося, фан-клуб Кирила Дицевича вирішив порадувати улюбленого актора. Приводом стала сьома спільна робота кінозірки з режисером Євгеном Барановим. Також символічно була обрана дата сюрпризу — 7 жовтня. Кондитерський виріб був зроблений у вигляді величезної «кіношної» хлопавки зі зйомок «Подаруй мені щастя». Після робочого дня вся команда поласувала тортом.

Актор був приємно здивований такому смачному подарунку, буквально втративши дар мови. Він подякував своїм прихильникам за сюрприз і поділився емоціями в соціальних мережах.

«Я дуже хочу похвалитися. Сьогодні мені подарували найсмачніший торт на планеті. Я не знаю, що в таких випадках кажуть, тому що подарунки мені дарують не часто. І це я ні на що не натякаю. Мені дуже приємно. Дякую за підтримку. Я з вами, і я вас не підведу», — сказав Кирило.

Какой ты… торт? Наполеон, «Киевский» или бисквит с розочками? (ТЕСТ)

Актор також додав, що любить працювати з Євгеном Барановим. Зокрема, в цьому тандемі вони вже встигли створити такі проекти, як «Полюби меня такою», «Хороший хлопець» і «Дві матері».

Зараз білоруський актор, який полонив серця тисяч українок, багато часу проводить в Києві на зйомках 8-серійної мелодрами телеканалу «1+1» «Подаруй мені щастя». Серіал розповість історію кохання двох молодих людей — 23-річної Уляни (Анастасія Крилова) та 27-річного Михайла (Олег Москаленко). Пара не представляє життя один без одного і забуває про власні кар’єрні цілі. Але їх роман не до душі багатьом людям — від батьків до кращих друзів пари. Молоді люди мають пройти багато випробувань, а жадібні люди поруч зроблять все, щоб розлучити їх.

Цього разу Кирилу дістався негативний персонаж на ім’я Гліб. За словами, Дицевича роль неоднозначна, але цікава.

Канал «1+1» розпочав зйомки нового серіалу «Подаруй мені щастя»

«Гліб — хороша людина, яка готова зробити все можливе, щоб всі жінки в його родині були щасливі. Він дуже любить свою сестру, маму. До кінця не розуміє свого батька. Ми не робимо персонажа негативним в прямому розумінні. Хочемо, щоб йому хотілося співпереживати. Поганих людей не буває. Очевидно, що якісь моменти в житті роблять їх такими», — розповів актор.

Прем’єра серіалу «Подаруй мені щастя» із зірками серіалів «Хороший хлопець» і «Дві матері» відбудеться на каналі «1+1». Виробництвом проекту займається «1+1 Продакшн».

Рубрики: Еда Звезды Кино

Оставьте ваш комментарий