В ексклюзивному інтерв’ю для рубрики про роль матері у житті зіркових чоловіків програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Олександр Пономарьов розповів про стосунки з найріднішою, за що вдячний неньці й через що шкодує.

Олександру Пономарьову запропонували політати у срібних лосинах

Єдиний син, такий бажаний і дуже хворий – у 2 роки Олександру Пономарьову поставили страшний діагноз «малокрів’я». Мама, Любов Анатоліївна, тоді зробила майже неможливе – знайшла лікарів і, головне, донора, які врятували її сина. Олександр видужав і змінився. З хворобливого хлопчика він став першим хуліганом у місті. Та хай що інші казали, а Любов Анатоліївна у свого сина вірила і першою помітила його співочий талант.

«Мене віддали до музичної школи. Я походив 2-3 місяці, але це коштувало 20 карбованців. Це була непідйомна сума. І я пішов на спорт – він був безкоштовним».

… – поділився артист.

Олександр почав професійно займатися боксом. Та за кілька років спорт довелося покинути. Через проблеми зі здоров’ям – Пономарьов почав стрімко втрачати зір. Тому, коли Олександру виповнилося 14 років, вона подарувала йому невеликий синтезатор. Із ним хлопець виступав на весіллях. А у 15-ть мама вже знайшла для свого вокаліста першу серйозну роботу – співаком у ресторані.

Собачка Олександра Пономарьова ревнує його до… курки

«Не брали, бо не було паспорта, і мама спеціально домовлялася за мене. В 17 років я вже заробив на свою першу автівку, – розповідає Олександр Пономарьов. – І коли пізніше я брав участь у різних фестивалях, вона мене підтримувала. Мама в мене не була дуже здатною на компліменти, але я відчував, що вона горда, що їй подобається, а головне, я відчував її любов!»

А от першу дружину співака, Олену Мозгову, Любов Анатоліївна не дуже любила. Подробиць Пономарьов не згадує, щоб не засмучувати колишню.

Олександр Пономарьов втікає від кубинської нареченої

«Нормально знайомив з Оленою. Деталей не пам’ятаю, але мама чомусь була проти, – зізнається артист в ефірі каналу «Україна». – Але онучку обожнювала, забирала її на тиждень, на два. Вона там була королева. Не було відмови їй ні в чому, я більш люблячої бабусі ще не бачив!»

Олександра Пономарьова на випускному фото не впізнати!

Люблячим сином був і Олександр. Наприкінці 90-х він подарував мамі ресторан.

«Це був один із перших приватних ресторанів у Хмельницькому, вона була матеріально забезпечена, – розповів Олександр. Але більше мама раділа не матеріальному, а тому, що син познайомив її з кумиром всього життя. – Коли ми відпочивали з Аллою Пугачовою, я їй сказав, що моя мама її дуже любить і вперше попросив поговорити з нею.

І вони говорили цілу годину по телефону! І я пам’ятаю, шо мама була щаслива, а Алла Борисівна сказала: «Дякую вам за сина».

Та, що б не казав Олександр, все ж жалкує, що мами немає поруч і, що жінка не дочекалася найдорожчого:

«Жалкую, що вона не побачила Сашка Пономарьова – молодшого. Дуже жалкую. Ну і сумую за її триндюлями. Немає кому триндюлей вже давати», – зізнається артист.

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий