Дмитро Комаров вирушає в гості до знаменитої сім’ї, яку знають у всій Бразилії.

Сьогодні о 22:45 у новому випуску програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров познайомить глядачів «1+ » з найвідомішою футбольною родиною Бразилії. І покаже, як народжуються справжні супер-чемпіони і супер-зірки футболу.

Дмитрий Комаров расскажет о рекордном полете через всю страну

«Світ навиворіт» вирушить у маленьке провінційне містечко на північному сході країни. Саме тут у невеликому селищі живуть герої сьогоднішнього випуску — подружня пара Шитаун і Джуші, яка виховує 13 дітей. І все з них — хлопці.

Подорожуючи Бразилією, телеведучий багато разів зустрічав родини, у яких по 6, 8 або навіть 9 дітей. Багатодітні сім’ї — це норма для Бразилії. Пара Шитаун і Джуші дуже хотіла дівчинку, але кожен раз народжувався хлопчик. Таким чином, у пари народилося 13 синів. Батько родини — справжній фанат футболу, тому називав своїх дітей на честь відомих бразильських футболістів. Сьогодні два перших сина в родині вже виросли і живуть окремо. Батьки виховують 11 дітей — рівно скільки спортсменів у футбольній команді. І їх тренує сам батько Шитаун.

«11 пацанів — це і є футбольна команда. Лікарі стверджують, що шанс появи в родині 13 хлопчиків поспіль дуже малий — така ймовірність дорівнює одному до 8 тисяч. Це справжній феномен! Подібних сімей у світі дуже мало «, — коментує Дмитро Комаров.

Дмитро Комаров таємно одружився ♥

Сім’я вразить Дмитра Комарова любов’ю, теплом і шанобливим ставленням один до одного. Але при цьому, він побачить, наскільки складно голові сім’ї і старшим братам вдається заробляти на життя і зводити кінці з кінцями.

Ведучий вирішить влаштувати свято і запросить все сімейство в ресторан — це буде їх перший у житті спільний вихід у світ. Але це стане тільки першим сюрпризом для них. Сім’я так зворушила Дмитра Комарова, що він вирішив змінити її життя на краще і приготував для чемпіонів дуже великий сюрприз.

А ще під час зйомки програми мати Джуші дізнається приємну новину, яка стане для всіх несподіванкою.

Що подарує найунікальнішій сім’ї в Бразилії Дмитро Комаров і як зворушить своїм подарунком батька родини дивіться 9 жовтня о 22:45 в новому випуску «Світу навиворіт» на «1+1».

Оставьте ваш комментарий