Проект Нового каналу «Перші ластівки» стартує 19 листопада, а вже зараз — дивимось трейлер.  Чого чекати від першого молодіжного трилера, для кого зняли цей серіал, і чому його обов’язково потрібно подивитися і підліткам, і їхнім батькам?

«Перші ластівки»: Новий канал розпочав зйомки молодіжного трилера

У проморолику глядач вперше знайомитися з головними героями проекту: старшокласниками Катею, Поліною, Федором, Нікітою, Лерою і їхніми батьками. З перших же секунд трейлера стає зрозуміло, що новий проект зовсім не схожий на все те, що раніше виходило на Новому каналі. Це серіал про життя сучасних підлітків з усіма їхніми таємницями, недитячими проблемами, і про способи, якими вони намагаються їх вирішити.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Олександр Биков, виконавчий продюсер «Перших ластівок»:

– Цей проект знятий насамперед для батьків і дітей, які втрачають контакт і в якийсь момент стають абсолютно чужими. Батьки втрачають контроль над своїми дітьми, вони не приділяють їм часу і зовсім не знають, як їх нащадки проводять час. «Перші ластівки» не менш важливі і для підлітків, які нечасто спілкуються з батьками, не хочуть з ними ділитися своїми переживаннями і таємницями, все приховують і тримають у собі.

В Киеве снимают новый сериал про школу

Чи буде цей серіал легким? Ні.

– Деякі моменти в «Перших ластівок» – до мурашок по шкірі, деякі з гумором, а будуть і ситуації, над якими захочеться сісти й подумати… Серіал вийшов дуже різним.

Євген Тунік, сценарист і продюсер «Перших ластівок»:

– Це молодіжний трилер з елементами детективу та драми. Серіал і для підлітків, і для батьків, адже серед наших героїв є й ті, й інші, і дуже багато тем, які ми піднімаємо, йдуть із сім’ї. Саме дорослі впливають на те, якою дитина виросте, і ким вона стане. Тому я дуже сподіваюся, що «Перші ластівки» знайдуть відгук і у молоді, і в їхніх батьків. У нашому серіалі п’ять головних героїв-підлітків, і кожен з них – з різної сім’ї. У когось дуже багаті батьки, хтось із середнього класу, а хтось – із малозабезпеченої родини. І з кожним із них відбуваються не дуже приємні події. Цим ми хочемо сказати, що незалежно від соціального статусу сім’ї проблеми можуть виникнути у кожного. І батькам, і вчителям варто звернути на це увагу.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Виконавиця ролі однієї з головних героїнь, Каті, Тая Щурук упевнена, що «Перші ластівки» саме те, чого не вистачало в ефірі:

– Це дуже круто, адже зараз саме таких серіалів не вистачає. Усі заплющують очі на ці проблеми, наче думають: «Це не моя справа, зі мною такого не може статися!» Але мені здається, зараз дуже багато недолюблених дітей, яких не розуміють, і цього не можна не помічати! Тому такі теми потрібно піднімати, і, можливо, вийде щось виправити.

Перша серія вийде на Новому каналі 19 листопада о 22:00. А поки що дивимося трейлер:

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий