Поки телеглядачі телеканалу ТЕТ очікують на прем’єру нового, міжнародного сезону «Панянка-селянка», який вийде вже 28 жовтня о 19:00, ми вирішили розібратися, чому шоу має стільки фанатів і за що його люблять.

Тиць-прем’єри на телеканалі ТЕТ

Виявляється, в YouTube телеканалу випуски шоу входять в топ найпопулярніших відео. Глядачам подобається спостерігати за обміном життями жінок із різних світів. Кожен випуск — це випробування і сплеск адреналіну для панянок і селянок, за якими із задоволенням спостерігає вся країна.

Незвичайні професії

Людмила — красива і багата представниця правоохоронних органів. Анна — дівчина з цікавою професією, вона працівниця чоловічої колонії. Глядачів, мабуть, настільки захопили незвичайні професії, що інтерес підглянути як наводять порядки поліцейська і тюремна наглядачка в нових місцях проживання приніс півтора мільйони переглядів на YouTube.

Тетяна Песик приміряла образи Фіони, Жасмін, Вітні Г’юстон

Розкіш заморського життя

Найрозкішніше місто в світі приваблює не тільки туристів, але й телеглядачів. Тетяна живе в Дубай, дівчина вдало вийшла заміж і працює телеведучою.

Панянка ні в чому собі не відмовляє і запросто може витратити 30 000 тисяч доларів на шопінг. А ось селяночка заощаджує кожну копійку і мріє про краще життя.

Різниця між образами колосальна, а глядачів захоплює думка, що настільки різні дівчата хочуть протестувати щось нове для себе.

“4 свадьбы” переезжают на ТЕТ и меняют формат

Щирі емоції

Третє відео, з топу популярних, розповідає зворушливу історію дружини олігарха. Ольга вирішила згадати своє ненависне минуле і вирушила в село. Виявляється, дівчина не з пелюшок росла в розкошних умовах. Своїм зізнанням Ольга шокувала рідних селянки Анжеліки.

Історії успіху та відвертість завжди будуть в моді, а глядачам приємно спостерігати за подібним.

Новий сезон реаліті «Панянка-селянка» порадує телеглядачів і емоціями, і незвичайними випробуваннями і навіть розширеною географією, адже в новому, міжнародному сезоні беруть участь жінки з двох країн: України та Польщі.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий