У п’ятницю, 11 жовтня, о 20:25 телеканал «1+1» покаже другу ⅛ фіналу чемпіонату з гумору «Ліга Сміху».
На цьому етапі на сцені «Ліги Сміху» виступлять чотири команди: «30+», тренер якої Гарік Бірча, «Відпочиваємо разом» під керівництвом Станіслава Боклана, «Пішло-поїхало» з тренером Олею Поляковою, а також «Наш формат» і Юрій Ткач.
Цього разу команди будуть жартувати на тему екранізацій відомих казок. Так, глядачі побачать смішні інтерпретації за мотивами «Бременських музикантів», «Пригод барона Мюнхаузена», «Аладдіна» і «Аліси в Країні Див».
Першому тандему «30+» і Гарику Бірчі дісталася казка Братів Грімм і популярний мультфільм по її мотивам — «Бременські музиканти». Хлопці пофантазувати на тему, як виглядало б продовження улюбленого мультика, розігравши такі сценки, як весілля Трубадура і принцеси, знайомство зі сватами і виховання сина.
У сценці «Аладдін» Оля Полякова приміряє кілька незвичайних образів: чарівної лампи, лиходія Джафара і принцеси Жасмін. Також хлопці покажуть, як виглядали б профілі мультяшних героїв в Instagram. Наприклад, вовка з «Ну, постривай» і панди кунг-фу з однойменного мультика.
Тандему Юрію Ткачу і команді «Наш формат» дісталася казка «Аліса в Країні Див», де тренер виконав роль трохи потовстівшої головної героїні, яка потрапила в Україну.
Також учасники поборються в конкурсі пародій. Команди були вільні у виборі теми для цього змагання. Таким чином, глядачі побачать, як виглядала б група The Beatles, якби вона була створена в Україні, смішну пародію на українську групу Mozgi, а також своє бачення на програму «Аншлаг» і ведучого-кулінара Бориса Бурду.
Хто отримає найбільшу кількість балів, а хто покине цей етап, дивіться в ефірі телеканалу «1+1» 11 жовтня, о 20:25.
Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий