Любителі яєць, омлетів та яєчні сьогодні, 11 жовтня, відзначають Всесвітній день яйця. Його започаткувала у 1996 році Міжнародна яєчна комісія, яка назвала більше десяти причин на користь відзначання Дня яйця. Багато країн підтримали цю ідею, і за кілька років свято стало по-справжньому всесвітнім!

Как выбрать салями? Советы от ведущей «Ревизора» Юлии Панковой

Ведуча «Ревізора Х» на Новому каналі, кулінар та гастроексперт Юлія Панкова розповіла про свої сніданки з яєць.

– Я обожнюю готувати сніданки. Вмію робити ідеальну яєчню так, щоб зверху та знизу білок був рівного білого кольору, без скоринки! Люблю готувати яйця пашот та Бенедикт. Вважаю себе асом з приготування страв із яйцями. Сирники та салати теж часто практикую на сніданок. Коли працювала кухарем, то, власне, сніданки й готувала!

Чем завтракают звезды: в фаворе — яйца!

Юлія Панкова поділилася секретом приготування яєць пашот.

– Це дуже простий і найсмачніший спосіб приготування яєць, – каже Юля. – Отже, вам обов’язково треба взяти свіжі яйця. Налийте в каструлю близько двох літрів води і доведіть її до кипіння. А тепер важливий момент. Коли ви будете класти яйце у воду, вона має бути на межі кипіння. Великою ложкою зробіть у каструлі з водою невелику воронку. Акуратно розбийте яйце і вилийте його в центр воронки. Продовжуйте помішувати воду ложкою, щоб яйце не прилипло до дна каструлі. Варіть впродовж 2-3 хвилин. Дістаньте яйце та дайте воді стекти з нього. Потім можете покласти його на тост і прикрасити зеленню. Страва готова!

Ирина Хоменко учит выбирать мясо и яйца

Все начинается с… яйца! ТОП-3 вкуснейших яичных блюда

Почему мы красим яйца на Пасху?

14 жовтня о 19:00 на Новому каналі – «Ревізор Х». Відразу після випуску програми дивіться пост-шоу «Страсті за Ревізором».

Рубрики: Еда Новости ТВ

Оставьте ваш комментарий