Григорій Чапкіс аплодував стоячи Олександру Прохорову і Анні Різатдіновій у восьмому ефірі «Танці з зірками».

Відбувся вже восьмий ефір «Танці з зірками», який присвятили танцям з класичної бальної хореографії. Сюрпризом для всіх глядачів стала поява легенди бальних танців – Григорія Чапкіса, котрий посів місце четвертого судді. Саме він 13 років тому сидів за столом журі в першому сезоні «Танці з зірками»! А ведучими балкону цього ефіру став відомий український продюсер Потап і його син Андрій.

NK|Настя Каменских, Надя Дорофеева и Мишель Андраде в восторге от новой песни Потапа

Своєю хореографією на паркеті знову приємно вразила пара Олександра Прохорова і Анни Різатдінової. Пара отримала максимальну кількість балів від суддів – 40! І вже вп‘яте посіла перше місце у турнірній таблиці!

Олександр Прохоров і Анна Різатдінова перевтілилися в сімейку Аддамсів

Олександр і Анна влаштували на паркеті справжній карнавал, виконавши дуже яскраву та запальну самбу під хіт Jason Derulo – «Swalla».

Техніка, емоції, синхронність – в цьому танцювальному номері все було ідеально! Дивимось:

«Це був складний тиждень, але наша з Анною праця та старання були високо оцінені. Шалено приємно отримувати 40 балів, вже вдруге! Хочу відмітити, що вище або хоча б з таким результатом нікого нема.

Олександр Прохоров і Анна Різатдінова показали справжню пристрасть на паркеті

Самба дуже непростий технічно танець і він дався нам достатньо складно. Ще в п‘ятницю у нас навіть не був готовий номер. Я вже не кажу про правильне виконання рухів. Буває таке, що танець «не заходить» і це був саме той випадок. Коли сльози починають капати з очей опів на дванадцяту ночі у четвер на репетиції в павільйоні. Але наша пара тим і відрізняється, що, коли беремося за стиль і танець, то доводимо його до досконалості. Дякую моїй партнерці Ані за ту витримку та бійцівський характер, які вона виявляє щотижня. Далі – більше!» – розповів про танець й процес підготовки танцівник і хореограф Олександр Прохоров.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Судді проекту високо оцінили танець пари. Прохоров та Різатдінова не стримували своїх емоцій на балконі і дуже раділи оцінкам. А легендарний Григорій Чапкіс навіть аплодував стоячи, відзначивши, що Олександр Прохоров й Анна Різатдінова – єдина пара, котра витанцювала зі свого танцю всі елементи до останньої краплі!

«Я у захваті. Єдина пара, котра станцювала стовідсоткову самбу. От вам карнавал! Ви єдина пара, яка сьогодні витанцювувала все. Самба була справжня!»

…– прокоментував Григорій Миколайович.

Пара Олександра Прохорова і Анни Різатдінової з першого ефіру демонструє чудову техніку, створюючи  постановки зі складними акробатичними елементами та підтримками.

Григорий Чапкис не может издать мемуары (ВИДЕО)

Франсіско Гомес заявив, що якщо пари Прохоров-Різатдінова не буде у фіналі, то і на нього там не варто чекати! Катерина Кухар і Влад Яма також захопилися карнавалом, що влаштувала пара на паркеті, назвавши його дуже професіональним, технічним і дуже «смачним».

Это слайд-шоу требует JavaScript.

У результаті оцінок суддів пара отримала максимальну кількість балів та посіла перше місце в турнірній таблиці. А за результатами глядацького голосування пара проходить далі та вже починає роботу над новою постановкою, аби ще більше здивувати глядачів 1+1 і суддів!

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий