Фронтмен гурту «Антитіла», чоловік співачки Alyosha, батько двох синів Тарас Тополя в ексклюзивному інтерв’ю для програми «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна», розповів, що чекає на поповнення.

«У нас буде син – у гурту «Антитіла», а якщо брати детальніше – у нас буде новий відеокліп, який ми вже відзняли, – поділився Тарас Тополя. – Заінтригую, що у відео є справжні кадри із нашого сімейного архіву».

Тарас Тополя розповів, що вони з дружиною Alyosha дарують один одному

Миле відео з дітками і навіть ексклюзивні кадри із пологового будинку. Та на реальне поповнення у родині Тарас поки що не зважується, говорить – як Бог дасть. Тим паче, артисту разом із дружиною є кому приділяти час та увагу – шестирічному Роману та трирічному Маркові.

«Я ніколи не виховував дівчинку – поки що, тому виховання двох хлопців нема з чим порівняти, але я скажу, що фізично і психологічно – це не просто, очевидно. Особливо, коли ми з Оленою гастролюючі артисти. Двадцять чотири години на добу потрібна увага, любов, турбота і, коли ми десь на гастролях, нам потрібно шукати, хто підмінить нас. Зараз це наші бабусі й дідусі, без яких ми б не впорались», – коментує лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя.

Alyosha и Тараса Тополя не могут жить без мяса

Та, не дивлячись на постійні гастролі й шалені графіки, артист знаходить час для дітей і виховує їх справжніми чоловіками.

«Хочу, щоб совість була, хоча всі розуміють це поняття по-різному. Совість – вона містить в собі багато речей: це і не бути падлою, вибачте за таке слово, і вміти підставити своє плече, тримати своє слово, бути в людському розумінні людиною, яка має свої принципи, і звичайно, вміти прощати».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий