Один із найромантичніших та яскравих дуетів України Alyosha & Vlad Darwin, яких ми пам’ятаємо за треками «Ти найкраща», «Смысл жизни», «Больше чем любовь» —  повернувся, для того щоб здивувати відвертим акустичним art-performance.

Тарас Тополя розповів, що вони з дружиною Alyosha дарують один одному

17 жовтня відбулась презентація в унікальному форматі Press-bedroom з Alyosha & Vlad Darwin в чарівній та п’янкій атмосфері готелю HYATT Regency Kyiv.

Цього вечора дует Alyosha & Vlad Darwin не тільки відкрили перед ЗМІ двері готельного номеру Presedential Suit, але і розкрили таємницю створення альбому «Золота середина», щиро ділилися інтимними моментами народження спільної творчості і дивували гостей несподіваною театралізованою постановкою, режисером якої виступив Толік Фролов.

Alyosha и Тараса Тополя не могут жить без мяса

Darwin: «Мені не віриться, що минуло майже два роки з того дня, коли ми з Alyosha почали працювати над альбомом «Золота середина». Він вийшов дуже інтимним. І коли наступив момент ділитися новою музикою із слухачами, ми зрозуміли, що хочемо вперше представити альбом саме в камерній атмосфері. Так і народилася концепція арт-перформансу. Формат заходу так сподобався гостям, що ми вже думаємо над тим, чи не розвивати цю ідею далі«.

На десятому поверсі пентхауса з дивовижним краєвидом на вечірній Київ відбулися закрите прослуховування дуетного альбому за місяць до його офіційного релізу і допрем’єрний показ музичного відео на перший сингл «Пірнай». Камерний дебют дуету Alyosha & Vlad Darwin одночасно став запрошенням на концерт в Жовтневому палаці, що відбудеться у лютому 2020 року, на якому артисти презентують музичну програму «Золота середина». Автором новаторської ідеї нестандартної презентації виступила креативний продюсер Анна Матосьян, а реалізувала проект Марія Боровеньска.

ALYOSHA не любит смотреть Евровидение

Оставьте ваш комментарий