Минулого тижня офіційно відкрили прийом заявок на Національний відбір до Євробачення-2020 (про це ми писали тут). І «першою ластівкою» стала відома співачка Мята із хітом Take Me, який для неї написав всесвітньо відомий європейський хітмейкер Vanotek (ми знаємо його за роботами Tell Me Why, Cherry Lips, Back To Me).

Співачка М’ята вперше знайомить з сім’єю (ФОТО)

Мяту називають «проривом 2019 року», адже її пісні з кожним днем все більше завойовують українського слухача — це хіти «Там де рай», «Ніколи», «Не відпускай» та ін. Саме тому Мяту обрав Vanotek для співпраці. В них нещодавно вийшла професійна колаборація — пісня  Take me. Мята та Vanotek презентувати її на початку жовтня (читайте тут). Саме зараз композиція починає займати високі місця у чартах і зовсім недавно артисти привезли цей хіт і виступили з ним у Європі на відомій премії Artist Аwards.

Музика дня: Діма Коляденко, Vanotek & Myata, Mountain Breeze, Sophia Ivanko, Ёлка feat Dilemma

Отож, тепер чекаємо результатів Національного відбору на Євробачення-2020 і рішення  журі.

А сама співачка Мята заявила, що зараз як ніколи готова представити Украіну з хітом Take Me на Євробачені, адже підтримка та співпраця з європейським хітмейкером на такому конкурсі відіграє дуже вагому роль.

Залиште ваш коментар