“ДШ” — четвертий відеокліп «Бумбоксу», випущений в рамках промокампанії альбому «Таємний код: Рубікон», і третій відеокліп, знятий для групи режисером Станіславом Гуренко.

Андрій Хливнюк: “Кліп на пісню “ДШ” — вже не перша успішна співпраця гурту з режисером Стасом Гуренко. На мою думку він і вся команда хірургічно точно втілили в життя ідею і показали іншу, соціальну складову сенсу пісні. Головний герой зустрічається зі своїм страхом втратити найважливіше. Як і всі ми, він, метафорично, поставлений перед вибором між обов’язком і сумлінням. Як часто ми втрачаємо землю під ногами, прагнучи хибних цілей, ідемо на поводу, так званої, суспільної думки, у той, чи інший спосіб, стаємо ворогами самим собі? Ідея відео в тому, щоб нагадати собі про справжні пріоритети i ні в якому разі не ставити на кон найдорожче.”

«Бумбокс» представляє новий альбом «Таємний код: Рубікон»: слухаємо

Станіслав Гуренко, режисер: «Я точно можу сказати, що за весь час роботи з «Бумбоксом» цей кліп виявився найскладнішим. І тут справа в пісні. Коли мова йде про музичні кліпи, я беруся працювати тільки з тими артистами, музика яких мені близька. Трек «ДШ» виявився дуже сильним і не найлегшим для мене в моральному плані, було складно не пропускати його через себе, не рефлексувати».

Дивимось:

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий