Український актор Тарас Цимбалюк, якого ми знаємо за роботами в фільмах «Кріпосна», «Чорний ворон», «Останній яничар» та ін., приєднається до команди продовження детективного серіалу «Звонар» на 2+2. Прем’єра 16-серійного детективу запланована на наступний рік.

Звезда сериала «Звонарь» женился!

«Звонар-2»–продовження детективного серіалу про молодого, амбітного, часом нахабного, але веселого Антона Звонцова, оперативника, який віртуозно поєднує роботу в органах та ведення приватних справ клієнтів.

Тарас Цимбалюк, Сергій Мурзін, Євген Авдєєнко, Наталія Бабенко, Артем Алексєєв, Гліб Мацибора

Секс-символ «Крепостной» — о роли, девушках и любви

Після того, як Звонар викрив жорстокого маніяка, яким виявився його кращий друг, на нього чекають нові випробування. На Звонцова розпочнеться справжнє полювання – небезпечні вороги, які бажають помститися оперативнику, ще заплутаніші справи та новий керівник відділу, який з кожним днем викликає в Звонара все більше підозр. Окрім проблем на роботі у нього не все в порядку в особистому житті – кохана дівчина не зможепробачити зраду і випробовуватиме його нерви на міцність, а покинута коханка ініціюватиме службову перевірку і відсторонення від роботи.

У головних ролях: Артем Алексєєв, Анастасія Чепелюк, Сергій Калантай, Олексій Смолка, Гліб Мацибора, Ірина Авдєєнко, Євген Авдєєнко.

Звонарь ищет бандитов и любовь

«Якщо минулого сезону на мого героя чекали фізичні випробування, то цього –швидше психологічні. Після того, як Звонцова зрадив друг, якому він довіряв більше 20років, він стане таким собі одинаком, триматиметься осторонь і втратить віру в найближчих  – розповідає виконавець головної ролі Артем Алексєєв. – Незважаючи на свою відстороненість, Звонар, як і раніше, буде готовий кинутись на допомогу тим, хто йому небайдужий, і вирішити усі їхні проблеми. А робитиме він це із властивим йому гумором та легкістю, які ще у першому сезоні стали до вподоби глядачам серіалу».

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий