Ведуча програми «Зірковий шлях» на каналі «Україна» Олена Вінницька розповіла про те, як підтримує форму. Система харчування від зірки!

Мало хто повірить, що в цьому році відома співачка і телеведуча Олена Вінницька відзначає 45-річчя. Телеведуча каналу «Україна» має здоровий і молодий вигляд, завжди готова похвалитися чудовою фігурою. Що допомагає підтримувати форму, Олена Вінницька розповіла в інтерв’ю одному з видань.

Алена Винницкая: У меня случаются приступы обжорства

«Я перепробувала всі системи: три місяці була сироїдом, потім веганом. Утримуюся тільки від останньої новомодної дієти, коли нічого не їдять, крім м’яса. Це не дуже нормально», – розповіла ведуча «Зіркового шляху».

Чем завтракают звезды: в фаворе -яйца!

Артистка жодного разу не вдавалася до послуг хірургів і не наважувалася на радикальні зміни. Вінницька має «свою» систему харчування, якою вперше поділилася з шанувальниками.

«Я проти п’ятиразового харчування, яке придумали горе-дієтологи. Після кожного прийому їжі повинно пройти чотири-шість, а краще – вісім годин. Тому я їм два рази на день.

Зранку не снідаю. П’ю каву і теплу воду, можна з лимонним соком. Щільно їм ближче до обіду (ідеально з 12.00 до 14.00). Не їм свинину і яловичину – тільки птицю або рибу, і то не кожного дня. Останній раз їм за 4 години до сну. Не лягайте спати з повним шлунком, дайте організму попрацювати», – поділилася Олена Вінницька.

Куриная грудка в пикантном маринаде от диетолога «Зважені та щасливі»

Оставьте ваш комментарий