Відома українська співачка Наталія Могилевська стала гостею розважального шоу СЛАВА+, яке щотижня виходить на каналі Люкс ФМ. Під час інтерв’ю зі Славою Дьоміним Могилевська поділилася подробицями свого особистого життя.

Наталія зізналася, що зараз вона закохана.

За словами артистки, як тільки вона зрозуміла, що біля неї повинен бути сильний чоловік, саме такі чоловіки і почали залицятися до неї. «Я знаю таких мужчин для кого я – детка», — зізналася співачка.

Артем Гагарин обнажил грудь ради Натальи Могилевской

Також Наталія підкреслила, що у неї дещо складний характер, але вона дуже вірна людина та прийде на допомогу у необхідну хвилину.

«Мой мужчина говорит: «Мне никогда не говорил никто таких жестких слов, как ты. Даже мой самый близкий друг. Но столько нежности  никогда  в жизни я тоже не слышал, ни одна женщина мне такое не говорила и так не восхищалась», — розповіла Могилевська.

Дети будут учиться по учебнику Натальи Могилевской!

На запитання Слави Дьоміна, з ким відома артистка закрутила шалений роман, Наталія не захотіла відповідати. На її думку, щастя любить тишу та стосунки мають визріти і поки вона хоче зачекати та не афішувати особисте. Дивимось:

Оставьте ваш комментарий