Леся Нікітюк в’їжджає на Новий канал з тревел-проектом «Le Маршрутка». Це авторська програма ведучої, ідею якої вона виношувала чотири роки. Програму створював власний продакшн телезірки. Спеціально під неї навіть написали саундтрек. Композицію ведуча співає особисто! Прислухайтеся уважніше до початку програми. Чуєте? Це Лесин голос… Красиво ж… Сингл вийшов ліричним, актуальним – про ями на дорогах.

Леся Никитюк накормила салом и тортом на презентации «Le маршрутка»

Слова саундтрека, каже ведуча, писала мало не половина представників нашого шоу-бізнесу.

– Я зателефонувала Таянні і попросила написати кілька рядків. Вона мені надсилає: «Шкода, що я тебе любила, шкода…», – згадує Леся Нікітюк. – Я глянула, думаю: десь я то вже чула. Ми поржали. Потім Таня надіслала мені нові рядки. Я почала думати над приспівом. Ніяк не виходило. Зателефонувала Альоні Омаргалієвій. Приспів вийшов дуже любовним, але рядки були хороші. Мені це не підходило, адже я не надто романтична людина. Потім сіла за кермо, їду, і тут – хоп – вибоїна. І я: «Ями на дорогах, ями…» Так і придумала приспів.

Леся Никитюк ходит в церковь перед съемками с Сергеем Притулой

Музику до треку написав український музичний продюсер Руслан Квінта. Під його чуйним керівництвом ведуча записала пісню на студії. Невже Леся Нікітюк мітить в артистки і потай готується до сольника?

– Уроки вокалу поки що не беру, – зізналася Леся. – Справляюся так. Загалом, ще 9 пісень, і буде альбом.

Хочете почути Лесю Нікітюк в новому амплуа – ласкаво просимо на борт першої програми «Le Маршрутка». Леся вирушає в дорогу по Київській і Черкаській областях. Ведуча досліджуватиме мрії українців, знайде в Переслав-Хмельницькому зв’язок із космосом і побуває на орбіті…

Слухаємо:

Прем’єра «Le Маршрутки» – 4 листопада на Новому каналі.

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий