Енциклопедія української музики Ua Music спільно з друзями і партнерами покажуть українських виконавців без сценічних масок і телевізійних стандартів. Почати вирішили з легендарного гурту «Брати Гадюкіни»! Музиканти з великим досвідом і багажем історій зіграють старі і нові пісні, відкриють завісу щодо нового альбому «Сміх і гріх» і розкажуть цікаві історії, які ви точно ще не чули. Дивимось перший випуск:

Музика дня: «Брати Гадюкіни», Gena Viter, «Шоколадка», «НеАнгели», Сергій Бабкін, Діма Коляденко

Публічна людина на сцені і в житті — це дуже часто дві різні людини. Перш за все тому, що вдома у нас є можливість розслабитися і побути собою серед своїх: випити філіжанку кави чи чогось міцнішого і розповісти пару-трійку цікавих історій. Тепер ми з вами будемо не тільки слухати пісні наживо, але і дізнаватись про життя музикантів, фронтменів, а також тих, хто найчастіше залишається за кадром.

«Брати Гадюкіни» — парни, поющие о любви

Проект «Музика | Алко-вечорниці» — це музичне і в деякій мірі нове шоу на просторах українського інтернету. 

«Ми почали з «Братів» саме тому, що досить давно спілкуємося з ними і завжди дивувалися дуже сучасному погляду на життя і харизмі учасників групи. Під час зйомки та підготовки відео ми отримали безліч емоцій, і тепер дуже хочемо поділитися з вами своїми враженнями», — прокоментував засновник Ua Music Денис Грубський.

Оставьте ваш комментарий