3 листопада в столичному клубі Atlas з аншлагом відбувся великий сольний концерт київського неосоул-гурту ADAM. Виступом музиканти завершили першу частину всеукраїнського туру #ІзіМані.

Участники группы Adam проинтервьюировали друг друга

Улюблені хіти, яскравий віджеїнг, сексуальні танці, спеціальний гість та прем’єра нового треку — всі присутні запам’ятають цей концерт надовго, а енергії, якою обмінялися музиканти зі своїми слухачами, всім без винятку вистачить ще мінімум на рік вперед.

Музиканти подарували глядачам улюблені пісні «Люба», «Танцюй, мила», «Таку як є», «Рвань Рве», «Потреба» та інші, а також вперше для київської публіки виконали сингл «На тілі», презентація якого відбулася минулого місяця.

Гурт Adam вирушає у свій перший всеукраїнський тур

Это слайд-шоу требует JavaScript.

«Концерт вийшов офігенний! Ми наповнені енергією на рік вперед. Це був дорослий концерт. Ми відчули себе доросліше та впевненіше, ніж на попередніх концертах. Дякуємо вам за цей кайф, наші слухачі! Спасибі, що прийшли та розділили з нами свято! Ми любимо вас!», — поділилися враженнями після концерту музиканти ADAM.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Спеціальним гостем концерту став відомий український музикант і один із засновників гурту «Бумбокс» Андрій «Муха» Самойло. Разом з ADAM Андрій зіграв пісні “Хорошей Дєвочкой Була” та «ТЗ».

Музикантів прийшли підтримати зіркові друзі: Світлана Тарабарова, LAUD, Влад Дарвін, Саша Кольцова, Аіда Ніколайчук, Соня Сухорукова, Христина Храмова (MARU), Ольга Шурова (Pianoбой), Іван Марунич, Леся Патока, Денис Жупник з дружиною Олександрою, гурт Semmar, Микола Матросов, Єгор Гавриленко (гурт [O]), Олександр Лірчук, Євген Костіц (KAZKA, Jamala) та інші.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Відразу після концерту гурт вирішив зробити подарунок слухачам і анонсувати квартирник, який відбудеться 29 листопада в ДК Masterskaya. Так що у всіх, хто не зміг потрапити на концерт або хоче повторити крутий вечір в компанії ADAM, є можливість насолодитися музикою колективу вже в кінці цього місяця.

 

Рубрики: Party Звезды

Оставьте ваш комментарий