SHY, українська співачка, авторка пісень та музикант представила нову відео роботу. «Повернись» — це балада про те, як людині не вистачає людини. Проте ідея зняти відео про дітей, що ростуть без батьків, виникла несподівано.

В словах пісні «В ті свята, що так любиш ти, не згадай мого імені… Іменини, травневі, всі.. прости мені…» режисер Юрій Двіжон почув звернення батька до дитини, яку не наважився виховувати. Відео вийшло напередодні всесвітнього дня молитви за дітей сиріт, який цього року в Україні відбудеться 10-го листопада. Всі актори в відео — діти, що живуть в центрі сімейного виховання «Отчий Дім».

Это слайд-шоу требует JavaScript.

SHY: «Для мене це особлива пісня. Я рада, що знайшла режисера, який відчуває мою музику і хоче створювати щось більше ніж розважальний контент. Я була вражена тим, наскільки ці дітки щирі, веселі і виховані. І дуже розчулилась, коли вони розповідали про свої мрії. Звичайні діти, тільки з особливою долею».

DVIZHON: «Мені подобається створювати такі проекти. В текстах пісень SHY я вже вдруге знаходжу ключі для візуалізації завжди актуальних соціальних тем. Якщо цією роботою ми зможемо знайти хоч для однієї дитини нову сім’ю — я буду безмежно щасливим!»

Наталля Чеснова (PR, «Отчий Дім»): «Це так важливо для нас, щоб люди знали які це діти. Звичайні малі зі своїми мріями, яким пощастило менше. Ми з радістю йдемо на такі експерименти. Дітям це нагода поробити цілий день щось цікаве, а для нас можливість привернути увагу до проблеми сирітства. Класно, що молодим виконавцям приходять такі ідеї».

В проекті взяла участь фотограф Діана Андруник, яка влаштувала дітям справжню фотосесію. Діана: «Було дуже приємно, що мене запросили створити ці портрети, які, по суті, стали окремим проектом. Хотілося показати на світлинах, що ці діти, такі ж як інші. Вони ерудовані, життєрадісні. Круті. Хотілося б, щоб люди перестали боятися їздити в такі будинки, переживаючи за свої почуття. В мене дуже приємні враження після зйомки!».

Рубрики: Party Музыка

Оставьте ваш комментарий