«Мамо, я закохався» тричі лунала на концерті Романа Скорпіона — співак зібрав стадіон у Львові та Жовтневий палац у Києві, де вперше виступив із сольним концентом. 

Роман Скорпіон: «Планую поповнити плей-лист слухачів новим хітом»

На його концертах неможливо сидіти на місці, він заряджає шаленою енергетикою і змушує танцювати кожного. Його шоу претендує потрапити до списку найкращих в Україні і точно заслуговує на увагу.

Цими вихідними у Львові пройшов сольний концерт Романа Скорпіона. Співак підкорив палац спорту «Велотрек СКА» — один з найбільших концертних майданчиків Львова, чим поставив новий власний рекорд — понад 4000 людей прийшло на шоу «Моя».

Артист виконав свої популярні хіти: «Закохався», «Поцілую», «Обійму», «Моя», «П’яний», а також презентував нову пісню «З мільйонів одна».

Роман Скорпіон інтригує татуюванням, дуетом і творчим перевтіленням

В залі було все: і танці, і посмішки, сльози радості і сльози печалі. Під час виконання треку «Мама», всі стоячи аплодували артисту, який так щиро передав свій біль і переживання. Після цього Роману вдалось ще не один раз «підняти» зал. По-традиції на біс лунала пісня  «Мамо, я закохався», яку глядачі співали разом з Романом Скорпіоном.

Для організації шоу використали понад 60 тон обладнання, команда підготувала для шанувальників нові декорації, світлове і відео шоу, захоплюючі постановки та костюми.

Нагадаємо, що 2 листопада співак вперше виступив у Києві із сольним концертом та презентував глядачам шоу «Моя». Прихильники зібралися з усіх куточків України, щоб стати частиною цього масштабного концерту.

«Все, що робиться з душею, приречене на успіх! Ми щасливі! Дякуємо!!! Дякую моїй команді, друзям та прихильникам у нас це вийшло, прем’єра шоу #моя. Ви моя залежність, ви моя любов», — поділився Роман Скорпіон.

Величезним сюпризом стал виступ співачки Мяти — вона виконала декілька своїх хітів. Як зізнався Роман Скорпіон, вони давно товаришують. Можливо, Мята та Роман наступного року заспівають дуетом ;)

Ті, хто не потрапив на концерт у «Велотрек СКА», вже зовсім скоро зможуть побачити телеверсію шоу «Моя».

Рубрики: Party Зірки Музика

Залиште ваш коментар