25 листопада на телеканалі ТЕТ відбудеться весела прем’єра, третій сезон серіалу «Вечірка». Компанія друзів в минулих сезонах вже вламувалася до чужого маєтку, щоб влаштувати вибухову вечірку, закохатися і пережити незабутні емоції разом. Адже спільний досвід зближує краще за будь-який час. Потім піднімали на вуха тихе село своїми витівками на чолі з Дімоном, роль якого виконав Гарік Бірча. А за винахідливість друзі отримали скарб у подарунок. Ну і звичайно, в кінці сезону Дімон та Діана, роль якої виконала Ліза Любімова, одружилися.

В сериале «Папик» две роли исполнили настоящие собаки

Очевидно, що друзям час стати розсудливими і подорослішати. Третій сезон почнеться з обставин, в результаті яких Димон вирішить купити готель на морському узбережжі. Тут хлопець планує подорослішати і налагодити власний бізнес разом зі своєю компанією.

Однак ніхто не обіцяв, що буде все гладко та без перешкод!

Вмикайте з 25 листопада новий сезон серіалу «Вечірка», щоб в кінці осені згадати теплі літні дні і побувати на морі разом з улюбленими героями, а також дізнатися як впорається молодий бізнесмен з усіма труднощами на шляху до процвітаючого готелю на одеському узбережжі.

Гарик Бирча делает людей поголовно счастливыми

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Головні ролі в третьому сезоні серіалу «Вечірка» виконали:

Гарік Бірча — Дімон;

Ліза Любімова — Діана;

Ольга Сидорченко — Яна;

Сергій Аніпченко — Руслан.

Гарік Бірча також режисував проект і є автором ідеї та сценаристом.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий