На найближчому шоу, яке відбудеться 16 листопада в столичному Caribbean Club Concert Hall, виступить популярна співачка Злата Огнєвіч. Лідер гурту ТНМК Олег “Фагот” Михайлюта подарує гостям свій номер під акомпанемент рояля 22 листопада, а піаніст-віртуоз Євген Хмара — 29 листопада.

Фагот, Monatik та інші зірки відвідали прем’єру вар’єте Рояль

«У кожній жінці живе Богиня, і це відчуття робить нас унікальними та неповторними. Я хочу поділитися цим відчуттям з гостями шоу «Рояль»», — говорить Злата Огнєвіч.

Злата Огневич показала своего строгого, но симпатичного папу

“Приємно, що наша ідея цікава музикантам і вони з радістю погоджуються взяти участь у вар’єте. Такі виступи — це унікальна можливість почути оригінальні аранжування пісень популярних виконавців, які прозвучать тільки один раз на шоу “Рояль”. Запрошуємо кожного почути та побачити це на власні очі!”, — розповідає Анастасія Ваганова, арт-директор Caribbean Club Concert Hall.

У Києві відкриється вар’єте — аналог легендарних паризьких кабаре

На минулих показах вар’єте вже встигли виступити співачка Анна Завальська та інді-поп гурт KADNAY. Організатори шоу і надалі будуть запрошувати талановитих зіркових гостей, які будуть дарувати гостям свої композиції.

Нагадаємо що, нове шоу вдало поєднала в собі живий вокал, танцювальну експресію та красиву театральну постановку. Вар’єте «Рояль» заворожує з перших хвилин та занурює в спектакль-провокацію, яка розкриває красу жіночого тіла.

Найближчі покази вар’єте «Рояль» відбудуться: 16, 22, 29 листопада, 9, 13, 19 та 26 грудня.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Оставьте ваш комментарий